Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmir-antalya-ısparta rota

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında kasablanca tarafından paylaşıldı.

1. kasablanca

kasablanca Üye

Seviye:
    herkese merhaba daha öncede konu açmıştım fakat şu anki amacım gideceğim rotada bana yardımcı olabilecek vatandaşlar aramam evet 15-20 temmuz arası birgün başlayıp yaklaşık 1.5 ay boyunca izmirden antalyaya oradanda ısparta eğirdire kadar olan tarihi turistik ve doğal güzellikleri görmeye gidicem amacım bir yere gitmekten çok gezip tatil yapmak zaten gerek ıssız ve sakin koylarıyla gerek uçsuz bucaksız ormanlarıyla gerekse eşsiz manzaralı gölleri ve denizleriyle bölge buna elvcerişli neyse fazla uzatmıyım izmirden fethiyeye kadar gezilip görülmesi gereken yerleri aşağıda vericem bu yerlere eklemek istediğiniz ve mutlaka görmeden geçme diyebileceğiniz yerler varsa yazabilirsiniz ayrıca fethiyeden antalyaya oradanda ıspartaya kadar görürsen iyi olur diyebileceğiniz yerler varsa cvp larınızı bekliyorum işte rota kabaca şöyle uzunluk yazmaya gerek duymadım malum önemli olan gezmek:D

izmir-çeşmealtı urla-mordoğan-karaburun-çeşme_urla
    (yarımadayı dolandıktan sonra urladan çıkış yapıcam)

sığacık-seferihisar-ürkmez-gümüldür-özdere-şirince-efes

meryemana-güvercinadası-kuşadası-kadınlar plajı-söke

didim-altınkum-akbük-güllük-güvercinlik-torba-türkbükü

gündoğan-yalıkavak-gümüşük-turgutreis-bodrum 0
    (bodrumdan datçaya gitmeyi düşünüyorum)

datça yarımadasını gezip akturdan terkettikten sonra

hisarönü-orhaniye-turgut köyü şelalesi-selimiye-bozburun-

söğütköy-saranda-serçe limanı-bayırköy-çiftlik koyu-kumlubük

amos-turunç-içmeler-marmaris-(biraz geriye dönüp:D)

karacasöğüt-boncuk koyu-sedir adası-akçapınar-gökova

-akyaka-akbük-tekrar-ekincik-sultaniye-köyceğiz

dalyan-iztuzu-sarıgerme-göcek ve fethiye

işte böyle dediğim gibi bu bölgelerde gezilip görülecek yerleri yazabilirsinz özellikle fethiyeden sonra, birde unutmadan yanımda tatlı su oltası ve deniz içinde bitane makaralı olta götürücem iyi balık tutulacak göl,gölet,deniz gibi yerleride yazarsanız yol boyunca bu karnı doyuran her balık başına size dua edrim ŞİMDİLİK ALLAH RAZI OLSUN devamı balıklar mideye inince:D i şimdiden teşekkürler hoşçakalın