Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir-Antalya Haziran 2013 tur

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Mehmet Kepme tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Kepme

Mehmet Kepme Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar yaşım 24 Haziran ayının ortasından başlayarak Antalya kemere kadar bir tur düşünüyorum,tabiki bu yol uzayabilir öğrenci olduğum için maddi durumlarlada alakalı ama şimdilik 20 günlük bir tur düşünüyorum bana katılmak isteyen arkadaşlar olursa illa Tur'un başından sonuna olmayabilir irtibata geçebiliriz...

2. Ozan Yılmaz

Ozan Yılmaz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yolunuz açık olsun.. Harika bir rota.Keyif alacağınıza eminim.Umarım sizi kısıtlayan tek şey maddiyat olur ve o da sorun çıkarmaz sonuna kadar gidersiniz :)

3. Mehmet Kepme

Mehmet Kepme Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Teşekkürler =) geze geze bir tur düşünüyorum illa şurdan şuraya değil yani sadece başlangıç ve bitiş yerleri belli =)...daha önce bu kadar uzun tura çıkmamıştım hayırlısı olsun=)

4. Sezer B

Sezer B Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Benim de ilk etapta İzmir-Antalya ve daha sonra İzmir-Hatay tur planlarım var ama şu an ne yazık ki sadece planda. Detayları buradan paylaşırsanız ileride aynı turu yapmak isteyenlere yardımcı olur :) Belki kim bilir bu yaz size katılırım bende.. Şimdiden keyifli turlar..

5. Samet Koç

Samet Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Mayıs 1 de çıkacağım diyen varsa gidelim beraber. Normalde ıspartaya gidiyorum lakin sahilden antalya da yapılabilir. Evim antalyada zaten.

6. Mehmet Kepme

Mehmet Kepme Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Haziran ortasında başlayacağım bu tura :) belki başka zaman başka bi yerde karşılaşırız..ayrıca bu turu yapacak olan arkadaşlar isterse bana eşik edebilirler bende memnun olurum.

7. gökhanakan

gökhanakan Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Merhaba, Haziran 20sinde yola çıkmayı düşünüyorum benim planımda da İzmir Antalya arasını gitmek var. Benim de ilk uzun yol tecrübem olacak ama 20 gün biraz uzun bir süre gibi geldi bu konuda tecrübesi olanlar daha iyi bilgi verebilirse sevinirim. Turun büyük veya küçük bir bölümünü beraber geçirme ihtimalimiz var malum Eskişehirdeymişsin sen de oturup bi tartışalım derim :)

8. Tugrul Kusku

Tugrul Kusku Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Selamlar, benim de böyle bir planım var aslında ama Haziran sonu benim için geç gibi.
    Haziran başında belki ben çıkarım böyle bir tura.
    İyi şanslar.

9. Mehmet Kepme

Mehmet Kepme Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İnşallah okul hazıran ortasında bıtıyor yapacak birşey yok sıcaklardan olabildiğince kaçarak sabah erken ve akşam üstü yollarda olmak en mantıklısı :) umarım güzel olur katılmak isteyenlerle irtibata geçilecek

10. Mehmet Kepme

Mehmet Kepme Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Mesaj attım irtibata geçelim :)