Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir/Aliağadan genç bir bisikletçi

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında İlyas Berkay ATAY tarafından paylaşıldı.

1. İlyas Berkay ATAY

İlyas Berkay ATAY Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Öncelikle herkese merhaba forumunuza yeni katılıyorum.Bisikletçiliğe ciddi olarak bu yaz başlama kararı aldım ve kendi çapımda ilerlemeler gösterdim.Şimdiye kadar en fazla günübirlik 90km yol aldım.Bisiklet sürmeyi gerçekten sevdiğim için her geçen gün yeni ekipmanlar alıyor ve kendimi elimden geldiğince geliştirmeye çalışıyorum :) İlk başlarda kask kullanmıyordum fakat sonradan kaskın önemini anladım ve aldığım ekipmanlarla birlikte bir tanede kask aldım :) Bide düzgün bir tane bisikletim olsa iyi olcaktı fakat şimdilik elimden bu kadar geliyor.Bisikletimin modeliyse Salcano/Hector.Şimdilik benden bu kadar birkaç tanede yolda çekindiğim fotoğraflardan atacağım

2. Yakup ADIGÜZEL

Yakup ADIGÜZEL Kıdemli Üye

Seviye:
    Benimle aynı şekilde başlamışsın bende 3-4 ay önce böyle başlamıştım şimdi bizimkileri ikna edip bisiklet aldırdım.
    İnşaAllah hiç hevesin kaçmaz,her gün dahada ilerlersin.
    Kazasız pedallmalar...

İlyas Berkay ATAY bunu beğendi.
  3. İlyas Berkay ATAY

İlyas Berkay ATAY Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    teşekkürler ; hevesimin kaçacağını hiç zannetmiyorum o bisiklet sürerken hissettiğim özgürlük hissi falan :)

4. mehmetsarı

mehmetsarı Aktif Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Aynen devam Berkay. Kask alman doğru bir hamle. Bisiklet konusunda ise hiç acele etme. Mevcut bisikletinle bir süre devam et. Asfaltta sür, stabilize dağ yollarında sür, akşam bir yakınında kalacak şekilde konaklamalı kısa tur yap. Sonra hangi tarz bisikletçilik hoşuna giderse ona göre ekipman alır, yatırım yaparsın yavaş yavaş. Bu arada bol bol forumlarda gez, gezi yazıları oku, bisiklet yarışlarını izle (eurosportta yol yarışları olur veya internetten cape-epic tarzı dayanıklılık (mtb) yarışlarının videolarına bak). Hem bisiklet kültürün artacaktır bu sayede hem de tercihlerini daha rahat yapabileceksin. Bu esnada kafana takılan, sormak istediğin şeyler olursa da hiç çekinme sor...

İlyas Berkay ATAY bunu beğendi.