Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Izmir Aktiviteleri

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında sinancetiner tarafından paylaşıldı.

1. sinancetiner

sinancetiner Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar . İzmir'de yaptığım hafta sonu turlarında, tek olarak tura çıkanlarla veya toplu gruplarla karşılaşıyorum :eek: . Böyle güzel bir form sayfasında yaptıgınız turları veya gezi aktivitelerinizi paylaşırsanız katılabilirim :rolleyes: . ben her pazar bornovadan çıkıp alsancak, konak, sahilboyu, üçkuyular, feribotla bostanlı, k.yaka, altınyol ve bornova yapıyorum. bu güzergahta bana katılamak isteyen herkes gelebilir. tek olduğum için şehir dışına çıkmıyorum ama katılım olursa şehir dışı turuda yapabiliriz.

2. Tolga Bali

Tolga Bali Misafir

Sinan Selam
    biz de yanlız geziyoruz genelde. ve hiç dert etmiyoruz kendimize. ben bütün yaz foçaya ve çeşmeye gidip geldim. hatta gelen olsaydı antalyaya gitmeyi düşünüyordum. ama kimse gelmedi. eğer istersen bizimle gelebilrsin biz genelde pazar günleri yamanlar, nif, çatalkaya, balçova vb. gidiyoruz. gayet keyifli oluyor. eğer istemezsen ali hocalar her pazar gezi yapıyorlar bu tür bilgileride sarda shop tan öğrenebilirsin. ayrıca bir çok dağlık kulübünün bisiklet gezileri var en popiler olanı idadik. yada triatloncu arkadaşlarla arntrenman tadında geziler yapabilirsin onlar genelde hafta içi saat 7:30 gibi karşıyaka yada konak iskelede toplanıyorlar.

iyi eylenceler .

3. sinancetiner

sinancetiner Yeni Üye

Seviye:
    MERHABA TOLGA
    sizin tur bana uyar bana buluşma yerinizi, saatini ve tarihini verirsen sevinirim.

4. sinancetiner

sinancetiner Yeni Üye

Seviye:
    Ya Tolga Sen Ve Benden Başka Bu Forumda Izmirli Yok Sanirim :( . Neden Kimseden Bir Ses çikmiyor. ;)

5. oğuzhan abalı

oğuzhan abalı Yeni Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Selam konuyu hortlatıyorum ama İzmir'de pedal arkadaşı arıyorum eğer ilgilenen olursa özel mesaj atarsa sevinirim

Mehmet Tuğrul Ersazak bunu beğendi.
  6. taskin90

taskin90 Aktif Üye

Adı:
    TAŞKIN K.
    Seviye: