İzmir 05.07.2009 Çeşme Altı Urla

Scudo

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
@aytacaksoy

Aytaç kardeşim buluştuk valla en sonunda

Çok güzel bir gezi olmuş. harika .Ozancım sonunda şerif abini aktrist yapacaksın
Yusuf abicim işte kareye giriyor Şerif abimizde :)

sonunda gelmiş fotoğraflar

köy dağ ova dan forsat bulup da denize düştüğü için yolumuz çok teşekkür ederim...

günay abi ye kalsa, o köy senin bu arazi benim gezdirecek eiehiu sonunda bisiklet turunu bir yaz eğlencesiyle süslemiş ,yüzmüş olduk..

gözlerinizden öperim...

Kaptan valla yüzme süprizi iyi oldu iyi yüzdün atladın kaydıraktan kaydın valla :)

Şehrimde bu kadar binen olduğunu görmek, sadece perşembe akşamları değil, hafta sonları da organize olunup bir yerlere beraber pedallandığını bilmek beni mutlu etti.
Zaten çekirdek kadrodan Alper abi, Günay abi, Senem'i gördüğümde dedim tamam bu ekip, bu turda eğlenmiştir
Yarış sezonu içinde olduğumdan katılamıyorum ama bir gün elbet beraber hızlı ve uzun turlara imza atarız.
Bol foto ve paylaşım için teşekkürler.

Çok teşekkürler Fatih seni de bi ara böyle güzel turlarımızda aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

bu gezide tüm diğer geziler gibi harika geçmiş gibi görünüyor katılanlar çok tşk ler pedallarına sağlık ve özellikle günay ve alper abilerime şükranlarımı sunarım

YAŞASIN EGE PEDAL...

Umut'cum nerelerdeydin seni de aradı gözlerimiz yoksa gene 2 dk ile mi kaçırdın? :)

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ercüment Özyurt

Sevgili Ercüment, bak sen de görüyorsun olay yalnızca deklanşöre basmak, basabilmek değil.. doğru yerde :p biraz da doğru zamanda :p :p basmak gerekiyor..

cidden yokuşun tepesindeki yüz ifadeni görmek isterdim :) :)

Her anlamda RENKLİ katkıların için teşekkürler :)

Bak Bergama Gezisi için teklifim hala geçerli; gece gece 05.00'te Soğukkuyu kavşağına gideceğim diye çıkma yola bir başına!, gel bende kal..! :60:

Tepki
190
Daha önceleri tekil denemelerim olmuştu, bisiklet-deniz nefis oluyor. Ama kafa dengi güzel insanlarla kaymaklı ekmek kadayıfı.

Çok güzel oldu turumuz. Karşıyakalıların bir sonraki vapurla gelmek zorunda kalması, Güzelyalı'da bir arkadaşı beklememiz, bir arkadaşımızın lastiğinin patlaması ve sıcak hava, denize ulaşmamızı bir miktar geciktirseyde de TCDD kampının ilk soğuk birasıyla her şeyi unuttuk. Sonra bir baktım üstüm ıslanmış. Biraz daha dikkatli bakınca da denize girdiğimi farkettim. Girmişken bir iki kulaç atayım bari dedim. O sırada Günay abi ve avaresi; denize taşırmak, deniz altında kahkaha atmak, kaydıraktan kaymak öyle olmaz böyle olurun görsel eğitimi konularında etkinliklerde bulunuyorlardı.
O değil de yorgun kaslara en iyi masaj budur arkadaş: suyun tatlı basıncı. Dönerken sanki yeni doğmuşuz da bisiklete ilk binişimizmiş gibi olduk. Bu gazla öyle bir gittik ki Alper'in (haklı) fırçasına nail olduk. Şaka bir yana grup olmanın gereği : ön tarafın , nasıl olsa gidilecek yer belli deyip uçup gitmemesi lazım.

Katılan katılamayan herkese sevgiler, saygılar.

Şerif Çetindağ

Ercüment Özyurt

Daimi Üye
Tepki
387
@Sencer KAN

Çok teşekkür ederim Sencer. Bu akşam eve götürmem gereken evraklar falan var. Eve gittikten sonra da erkenden vurup kafayı uyumaya çalışıcam (Birkaç biranın yardımı olur heralde;) ) Yalnız da değilim yanıma bi arkadaş buldum (son anda satılmazsam) :) 04:00 gibi yola çıkıp 05:00 gibi buluşma noktasına intikal edicez :D Ama teklifi donduralım askıda kalsın elbet kullanacağım turlar da olur ilerde

Bu arada güneş doğmadan gecenin serinliğinde yollara düşüp o mesafeyi katetmek çok eğlenceli olacak. İple çekiyorum yola çıkmayı. Umarım grupta hiçkimsenin sorun yaşamayacağı güzel bir tur olur

Görüşürüz...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
vala ellerine sağlık süper olmuş fotolar... bilg. yeni geldi ance bakabildik suraya bak sayfalarca yorum olmuş... bu turlar böyle güzelleşerek gider....

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
@Ferhat Şener

Acısı eve gelip banyoyu yaptıktan sonra çıkıyor tabiki :) bide güneş yanıklarını da hesaba katmak lazım :)

vala ellerine sağlık süper olmuş fotolar... bilg. yeni geldi ance bakabildik suraya bak sayfalarca yorum olmuş... bu turlar böyle güzelleşerek gider....

Valla Fatihim bende tam nerede dedim bizimki. Herhalde mesaisi çıktı nöbeti felan dedik :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Valla Fatihim bende tam nerede dedim bizimki. Herhalde mesaisi çıktı nöbeti felan dedik :)

nöbet yarın ya :( h.içide full vardiya olunca gelemedik... nasıl geçeçekse siz seyrek te ben nöbette :D bana da getirin elbasan tava :D hadi size ii yolculuklar Allah pedallarınıza zeval vermesin :D