Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Izgaralar, Mazgallar.

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Baki Berk Kayalar tarafından paylaşıldı.

1. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Bunların bazılarına deli oluyorum. Hızla giderken geniş araları olan bir ızgaraya denk gelmek hiç istemem. Özellikle yokuş aşağı giderken çok tehlikeli oluyorlar. O kadar geniş aralıklı ızgaralar koyunca bu yerel yönetimlerin eline ne geçiyor anlamıyorum. Hele birde mazgalı yada ızgarası çalınan çukurlar var ki onlar resmen kazaya davetiye. Bir kaç metre derinliğinde olabilen çukurların kapakları çalınmış olabiliyor. Özellikle karanlıkta bilmediğimiz bir yolda giderken son derece dikkatli olmalıyız.

ilgincelikdemir bunu beğendi.
  2. ilgincelikdemir

ilgincelikdemir Yeni Üye

Seviye:
    kesinlikle katılıyorum size özelliklede kullandığınız bisiklet türü yol bisikletiyse daha kötü sonuçlar doğuruyor bu mazgallar benimde başımı ağrıttı bir gece arkadaşımın yol bisikletiyle giderken mazgalı farketmedim ve üstünden geçtim mazgalı görmemle uçmam bir oldu aslında bakılıcak olursa yollardaki bu sorunlar saymakla bitmez...

3. mehmetlevent

mehmetlevent Forum Bağımlısı

Adı:
    mehmet levent
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    18 yıldır kazandığım paradan verdiğim doğrudan vergilerle, daha öncesinde anne ve baba kesesinden dağıttığım dolaylı vergilerin tamamı bu Mazgalları yola paralel döşeyen işçisinden, belediyedeki olur veren imza sahibine kadar haram olsun. 1 kilo bayt hafıza ve 1 hz işlemci gücündeki bir beyin bile daha düşünceli olur eminim.

metinnitem1 bunu beğendi.
  4. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Özellikle de diklemesine koyuyorlar sanki bisikletler içine düşsün diye kapan gibi hepsi bunu yapan belediye çalışanı mimar yada artık her kimse insanda azcık akıl zeka olur ama yok 5 yaşındaki cocuk yapmaz o hatayı

5. Owlknife

Owlknife Forum Demirbaşı

Adı:
    Samet Elmacı
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    ben bu yüzden yol istemiyordum ama içimdeki drop bar sevgisine engel olamadı :)