Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ızgara yüzünden kaza

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında ömerI tarafından paylaşıldı.

1. ömerI

ömerI Misafir

merhabalar
    bizim burası toki bende tokiden çıkıp şehre inecektim. Oyun cd si alacaktım. tokinin içinden giderken bilirsiniz yağmur ızgaraları vardır, yağmur suyu ızgaraya gider. işte o ızgaranın demirini almışlar bende görmedim ön teker ızgaraya girdi ben yarım takla atıp kafamın üstüne çakıldım allahtan sehre inerken hep kask takarım hatta bugün bisiklet kaskı kayıp olduğu için babamın motorsiklet kaskını (iyikide takmışım yoksa kafam kırılabilirdi) taktım yani kafada sorun yok sonra bisikletin ön tekerini ızgaradan çıkardım jantın akordu gitmiş sonra ön tekeri söküp tamirciye götürdüm orada yaptırdım ordan cdciye gittim cd aldım gelirken dolmuşa atladım geldim (şehir-toki arası 8 kilometre yani 8 kilometre yol yürüdüm)
    cana geleceğine mala gelsin.

sizde şehir içinde bile sürerken kask takın artık markete giderken bile takacam
    bir de önünüze iyi bakın

2. Deniz Caz

Deniz Caz Misafir

Geçmiş olsun ömer bey böyle sorunlar çok oluyor nedense belediye pek karışmıyor

Mutlu Onur ÖZDEMİR bunu beğendi.
  3. ömer korkmaz

ömer korkmaz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Geçmiş olsun. durumu çalışmayan insan hayatını riske atan bedeliyeye bildirseydiniz keşke yada uyarı levhası yoksa eger en azında bir taş koysaydınız önüne.

4. Murat.K

Murat.K Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Geçmiş olsun, daha kötü sonuçlar doğabilirdi..Bence de şikayette bulunun!

5. ömerI

ömerI Misafir

sonra kapıcıdan öğrendim gece bir kaç kişi izgarları toplayıp hurdacıya satmış kapıcı görmüş yakalayamamış. ama belediye yerine koydu. şuan yerindeler.

6. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Geçmiş olsun. Allah tekrarını nasip etmesin inşallah.

7. mnkartal

mnkartal Yeni Üye

Seviye:
    ben de ızgaralardan geçerken aklıma hep gelir ön teker araya sıkışırsa takla atarım falan diye ondan çapraz geçerim:)

8. Osman D.

Osman D. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Geçmiş olsun , iyi ki kaskı almışsınız .

9. Elif Gökalp

Elif Gökalp Aktif Üye

Seviye:
    senin yine tekerin sökülmüş mazgalın arasına girmiş; ben belediyenin öyle yaptığı, ızgaralar arasındaki mesafelerin farklı olduğu, bi boşluğu biraz daha fazla bırakıldığı mazgalın arasına girip tam takla attım ve bisikleti de üstüme düşürebilme becerim oldu. yanımdan okul servisleri geçiyordu bide. mazgallar çok tehlikeli, mümkünse üstünden geçmemekte fayda var.