İyi ki de sedona 321 alşmışım

Tepki
26
Merhabalar,yaptığım araştırmalar sonunda sedona 321 almaya karar verdim bütçem açısından ama sedona 321 i bulmak ne mümkün Ankara ve İstanbul'da ne kadar bisikletçi varsa aradım ama bulmadım sıfırını...Forumdan ikinci el ilanlarından Gökhan Bey'in bisikletini gözüme kestirdim ikinci el dediğime bakmayın sıfır gibiydi çiziksiz ve tertemiz(bu arada Gökhan Bey'e teşekkür ediyorum) ve aldım..üzerine biraz aksesuar ekleyip bisikleti bu hale getirdim...vittoria markalı dış lastikle çok hızlı ama benim sıkıntım iki gün üst üste tekeri patlattım biraz hevesim kaçtı(uzun mesafeli turlar düşünüyordum bu teker patlamaları kararımdan vazgeçirdi) ama yine de çok güzel bir bisiklet...Çok çabuk hızlanıyor.

http://img29.imageshack.us/img29/3509/dscf2124r.jpg

http://img841.imageshack.us/img841/4531/dscf2123x.jpg

http://img811.imageshack.us/img811/5703/dscf2122s.jpg

http://img18.imageshack.us/img18/5439/dscf2121a.jpg

http://img30.imageshack.us/img30/2865/dscf2120x.jpg

Scudo

friksiyon

Üye
Tepki
0
guzel bisiklet gule gule kullanin.
bence uzun geziler yapmaktan bu kadar kolay vazgecmeyin. patlamaya karsi koruma katmani olan lastiklerden kullanirsaniz rahat rahat patlama korkusu olmadan gidebilirsiniz.
ben yaklasik 2 yildir 4.000km kadar ayni lastigi kullandim ve sadece bir kere patladigini gordum. tabi uzun turlarda yinede yaninizda yedek ic lastik ve tamir kiti almayi ihmal etmeyin.

abdullah gökduru

Aktif Üye
Tepki
194
hayırlı olsun. güzel bir tercih yapmışsınız. ben 321 in 2010 modelini beğeniyorum. beyaz olunca başka duruyor.
patlaklar canınızı sıkmasın. patlak önleyici şeritler satılıyor piyasada onlardan alın(28" lastiklere, yol bisikleti için ince olanlara uygun modelleri bile var) patlak derdini unutun.
patlak önleme özelliği olan lastiklere çok para vermektense şeritler daha mantıklı.

Tepki
26
Çok teşekkür ediyorum görüş ve tavsiyeleriniz için patlayan lastikleri tamir ettim ama uzun yolculukta iki de bir lastikle uğraşmak hoş olmaz yedek iki iç lastiğin var ama şerit mantikli yalnız ikisi de çukur yüzünden patladı

Selim Esener

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Hayırlı olsun..Çok güzel görünüyor..Güle güle kullanın...

Deneme yanılma

Daimi Üye
Tepki
128
Hayırlı olsun. Bisiklet çok zarif duruyor. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. (Not: Ankaradan tura çıkacak olursanız haber verin size yol arkadaşı olayım :) )

Bahadır Budak

Aktif Üye
Tepki
69
fiyat ve performans olarak favori şehir bisikletim budur.

sele altı çantayı nereden ve kaç TL'ye aldın acaba?

• Beğen
Tepkiler: Cyclist999

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
İyi günlerde bol pedallar dilerim, lastiklerin patlaması gayet normal sıkmayın canınızı ;)

velespitto

Daimi Üye
Tepki
222
Bu tür bisikletler hakkında çok fazla bilgim yok ama çok güzel duruyor zaten Sedona ise gözüm kapalı güvenirim :)

Tepki
26
Herkese teşekkür ederim...sele altı çantayı 15 liraya performans bisikletten aldım..Patlayan lastiklere çözüm arıyorum bu kadar sık patlaması normal değil arka tekerin jantını elektrik bandıyla çevreledim darısı ön tekerin başına...Şerit almayı düşünüyorum...Bir de çukurlarda patladığı için lastiklerin havası azdı sanırım...İtalyan sibop olduğu için benzinlikte basamıyorum onu da aparatla çözmem lazım..İrşad Bey ben de memnun olurum kondisyon olarak iyi hissediyorum en uzun mesafem abidinpaşa kızılcahamam oldu o da önceki çift amortisörlü ağır kadrolu mtb topgun 26 ile oldu...ama bu tüy gibi hafif..

Deneme yanılma

Daimi Üye
Tepki
128
bende 2 hafta once kızılcahamamdaydım. oraya kadar gıttım ama soguksuya tırmanmak yememişti :) şimdiki hedefim beypazarında güveç yemek :)

Tepki
26
oy oy oy,İştahım kabardı birden...Ben şu lastikleri bir halledeyim...Sıra güvece de gelecek...

Kaan Bayhan

Forum Bağımlısı
Tepki
377
Bisiklet
Scott
güzel bisiklet güle güle kullanın

Deneme yanılma

Daimi Üye
Tepki
128
@hakan yüksel

rubenanın iç ve dıs lastiginden alıp kullanmanı tavsıye ederım. sımdıden cok para vermene gerek yok. hem ucuz hemde lastikler erimiyor ne hikmetse :)

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Hayırlı uğurlu olsun güzel makina :), güzel patlamayan yol tutuşu iyi bir lastik istersen continental sport contact ı öneririm, ben daha mtb' de patlatmayı başaramadım, patlak koruması çok başarılı ve en güzel yanıda 180 tpi olması :).

erdomsuper

Aktif Üye
Tepki
75
Bisiklet Hayırlı Olsun.o Lastikleri Değiştir.maxxis Protect Olur Başka Model Olur.patlamaya Dirençli Al ,ağzının Tadıyla Bin Canım Kardeşim