Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İyİ akaŞamlar arkadaŞlar konya yollar kaldirimlar hakkinda

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Mehmet Yusuf Koçak tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Yusuf Koçak

Mehmet Yusuf Koçak Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar bugün KONYA(Bosna) yola çıktım tabi önce dolmuşla gittim kampüse kadar bisikletim oradaydı daha önce o taraftan oturduğum yere kadar hiç sürmemiştim Yaka Meram' a ama bugün öyle bir fırsatım oldu ve bosna dan Yaka merama pedalladım eve gelesiye kadar Allaha şükür bisiklet yolları vardı olmayan yerlerde de ara sokaklardır kaldırımlardır geldim. Ama şuna dikkat çekmek isterim ki o kadar bisiklet yoluna rağmen kaldırımı yola bağlayan rampa yok yani tüm yol boyunca ya 6 ya da 7 tane küçük geçişler vardı ama gerisi hep gelişigüzel yapılmış geçişler kaldırımdan yola ineceğim durup durup iniyorum patana diye inince hem içim bir acıyor :( hem de takır tukur ses geliyor. Bu soruna çare olabilecek çözümler varmı çözüm elbette vardır ama kesin uygulanabilecek çözümlerden bahsediyorum

2. İsmail TARHAN

İsmail TARHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Çözüm belediyeyle iletişime geçmek. Ama bir sonuç alınır mı bilemiyorum. Ayrıca bisiklet yollarının hepsi iyi değil bence. Özellikle yoldan ayrı kaldırım şeklinde yapılanlar hiç iyi değil çok sarsıntılı oluyor. Şehir içi eğlence amaçlı binenler için ideal ama biz gibi spor amaçlı kullanıma hiç uygun değil. Ben iş yerim olan Selçuk Üni.'ne bisikletimle gidip geliyorum. Ama rampayı çıkarken bisiklet yolunu kullanmıyorum/kullanamıyorum. Ayrıca hatırlatma olsun yanlış yere konu açmışsınız. Bu sebeple çok cevap alamayabilirsiniz. İyi pedallamalar.

3. Mehmet Yusuf Koçak

Mehmet Yusuf Koçak Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Teşekkürler hocam yorumunuz için forumu yeni yeni öğreniyorum.