Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

italyadan bisiklet getireceğim (TAVSİYE+SORU)

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Burak7445 tarafından paylaşıldı.

1. Burak7445

Burak7445 Yeni Üye

Seviye:
    babam çarşamba günü italyaya gidiyor ordan türk parası karşılığı max 2500-2700 tl civarlarında olan yol bisikleti önerisi lazım orda daha ucuz olduğu için ordan almayı planlıyorum yada bu fiyatlara şehir bisikleti de olabilir ama yol bisikleti düşündüm.
    vergi iadesi sistemi nedir nasıl çalışıyor hiç denemedim lazım olmadı bilen abilerim varsa açıklarsa sevinirim. ayrıca ordan getirirken uçakta sorun çıkarırlar mı ? kutusuyla isteyeceğim.

2. murat atay

murat atay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Alinan yerden tax free belgesi duzenlensin % 19 olan vergi havaalinda geri alinir.30 euroda ucakta kargo tutar.Hepsi bu kadar.

3. e.yildiz

e.yildiz Üye

Seviye:
    daha ucuz olduguna emin misiniz? bana biraz pahali geliyor fiyatlari. ayrica nasil bisey istiyorsunuz? marka, uretim yeri, malzeme komponent olarak. babaniz sadece frame de alabilir aslinda.

4. Burak7445

Burak7445 Yeni Üye

Seviye:
    fiyatlarında pek fark yoksa bile üretim yerinden almak daha iyidir. türkiyede malzemeden çalan mı dersin toplamayı tek gibi satan mı dersin çok var bide anlamadığım şey şu 750 tl lik bisikletin fiyatını sorduğumda adam neden "750 ama sana 600 olur" diye 150 liralık büyük bi indirim yapıyor anlamış değilim bi sorun mutlaka var. ağırlıklarla ilgili bazı söylentiler vardı bide

sağol abi onu da söylerim peder beye