İtalya - Yıldızların yol bisikleti yarışları

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Sizleri biraz bunalıma sokayım dedim . Yıldızlar seviyesinde bisiklet yol yarışları . Millet torunlarını , oğullarını komşusunu seyretmeye gelmiş. Youtube'da allievi+ciclismo diye aratırsanız oldukça çok yarış bulabilirsiniz

Çocuklar antremanda

Core training + sezonbaşı antremanları

Scudo

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Euro sport yeterince bunalıma sokuyordu zaten, bunlarda tuzu biberi oldu :)

• Beğen
Tepkiler: Onur Ali İmren

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
sayın cem unden tekrar paylaşım ve forumda olduğunu görmek çok sevindirdi beni abi,zevkle ilgi ile açtığın konuları kısaca tüm paylaşımlaırnı takip ediyorum hocam,emelerine sağlık süperisn abi

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
yıldızlar bile tv ye çıkıyor video çekiyorlar vay be mis bu sporu adamlar yapıyor abi

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
daha geçenlerde atletizmde altın madalya kazandık,haberler verdi mi bilmiyorum..

4 gün sonra dünya atletizm şampiyonası var Çinde. Kaç kişi bilir,konuşur?

tüfek,mikrop,çelik belgeselini izlediniz mi? Orada artık refaha erişmiş,tek işi beslenmek olmayanlar başka işler ile uğraşıp çağın bu noktaya gelmesini sağlamıştı.

ülkeye bakıyorum herkes sanki geçim en büyük dertleri gibiymiş gibi davranıyor. Ellerde ayfon ama :) ya da parmak izi okuyuculu herhangi bir ürün. Ayir meks nayk ayakkabılar.

İdman için piste gidiyorum,herkes milli sporcu. Ölümüne koşup,1 tur sonra bayılıyorlar. Saygı yok.

Hafta sonları gidip avm kurdu oluyorlar,hafta içi domalıyorlar birilerine.

Demek istediğim,italyanlar güzel yarışıyor.