Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isvicreden Türkiyeye

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Devrim Gezer tarafından paylaşıldı.

1. Devrim Gezer

Devrim Gezer Yeni Üye

Seviye:
    Selam Arkadaslar
    Bisikletle bu yaz Isvicreden Türkiyeye pedallamak istiyorum, Tek basina ne kadar keyifli olabilecegi konusunda tereddütlerim var. O yüzden birlikte seyahat edecegim yol arkadasi/arkadaslari ariyorum.

Daha önce hic 100km üzeri yol almadim, yolculuklarimi günübirlik gerceklestirdim. Uzun yol konusunda ise tecrübesizim. (Teoride fena sayilmam, pratikte bende kendimi merak ediyorum :)

Seyahatin baslangic tarihini Temmuz sonu, Agustos basi olarak düsünüyorum. Rotayi ise Eurovelodan faydalanmak istiyorum; Zürih, Münih, Viyana, Bratislava, Budapeste, Belgrad, Nis, Selanik, Istanbul, mesela. Tabiki Rota dahil diger detaylari yol arkadasimla/arkadaslarimla tartismak isterim.

Ne dersiniz yapilasi bir yolculukmu? Önerilerinizi, tavsiyelerinizi bekliyorum lütfen. Seyahate katilmak isteyen arkadaslar ise özelden mail adreslerini paylasirsa iletisime gecebiliriz.

Selametle

2. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Güzel bir rota umarım kafanıza göre arkadaş bulabilir ve turunuzu güzellikler içinde tamamlarsınız.
    selamlar

3. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Gerçekten çok güzel bir rota. Güzel bir pedallama , güzel arkadaşlar veya güzel arkadaşla gayet güzel bir tur olması dilegimle. Güzel düşünmüşsünüz.

4. Halil Atalay

Halil Atalay Forum Bağımlısı

Seviye:
    güzel bir rota ben bu rotanın selanik'den istanbul'a kadar kısmını yapdım çok güzeldi yol ve insanlar

tek başlasanız bile yolda size eşlik edecek birisi çıkacakdır kesin