Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İsviçre turu video denemesi

Konu, 'Ülkeler arası turlar' kısmında Soner Közen tarafından paylaşıldı.

1. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Kasım ayında yapmış olduğum isviçre turunu detaylıca anlatmak bir türlü nasip olmadı. Ya zaman yoktu ya da yazacak halim. Bu ara biraz müsaitim ve 2 saat uğraşarak, kötü de olsa bir video hazırladım. Umarım beğenirsiniz. (hd izleyebilirsiniz)

Turun yarım kalmış konusu da burada :
    Soğuk rüzgarların toprak kokusu taşıdığı güzel ülke ''İsviçre'' (5 günlük kısa turum) - BisikletForum

Aynı fotoğrafları videoda da kullandım.
    İyi seyirler.
    not 1: Hala yeteri kadar bilgi vermiş değilim ama eğlenerek yaptığım bir videoyu sizlerle paylaşmak istedim.
    not 2: Video edit programlarını da hala çözebilmiş değilim. Bu sebeple çektiğim birçok videoyu yayınlayamıyorum.
    Yine affınıza sığınıyorum ve videomu paylaşıyorum.

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Aaa, sesini de duyduk sonunda abi.

Mesela Hakan Öge'nin yazdıklarını okudum senelerce. Benim için kâğıt üstünde bir karakterdi. Bir gün bir röportajını izledim, sadece gözümle tanıdığım bir insanı, ikinci bir duyumla, kulaklarımla algılamıştım. Evet, sesi vardı (söyleyince çok garip geliyor). Belki günün birinde el sıkışacağız, olacak üçüncü duyu. Yani hayali bir karakterin adım adım gerçeğe dönüşmesi gibi. Açıklayamadım pek ama, ne bileyim işte.

Sesini de duyduk, iyi oldu abi akşam akşam.

Video da güzel olmuş.

Soner Közen bunu beğendi.
  3. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Tüh be. Desene, bütün tılsımımı kaybettim.
    Kardeşim, açıklamana bile gerek yok. Farklı karakterlere karşı benzer şeyleri yaşamışız. O yüzden seni gayet iyi anlıyorum. Ama emin ol, hala sakladığım, bana özel şeylerim var. Ben daha bitmedim.
    İnşallah bu yaz üçüncü duyuyla beraber, karşılıklı bütün tılsımları ortadan kaldıracağız.

(Hakan Öge yine iyiymiş. Ya benimki gibi Mehmet Barlas olaymış. Gerçi karakter ile alakalı bir hayranlığım olmadığı için; sesini duyduğumda da ne oluyoruz lan demedim)