İstikamet RumeliFeneri bayramın 4.günü

Scudo

Tufan Yuzseven

Forum Demirbaşı
Tepki
324
@enver avcı

''gözüm kesmedi'' miii ben miii :D

ben rumelifenerine leblkebi gözüyle bakarım uyandırayım seni enverim, hatırlatmama gerek var mı yokuşların zirvelerinden sırf sen elinde bisikletle çıkarken seninle şakalaşmak için yokuşu tekrar inip yanında pedal çevirerek çıktığım günleri :D

göz ve kesmek sözcükleri bu yol için en azından bana sarfedilecek sözler değil :) :)

@ilyas yiğit

tüm yol bisiklet üzerinde çıkılır, hatta bu rampalar kolay rampalar da denebilir.

yol ayrımı dediğinize göre eski yoldan yani daha tatlı ama uzun olan rampadan çıkmışsınız. geniş ve tarfiğin bol olduğu yol. diğer yol ise daha dik ama kısa bir rampadır, yorucu ama çıkışı bir o kadar eğlencelidir bana sorarsanız :)

hee enver bu rampaların ikisini de bisikleti elinde çıkartır ama olsun :D:D

daha önce soranlar olmuştu sanırım.
beşiktaştan sarıyer sahilden 22 km düz denebilecek kadar rampasızdır. sarıyerden sonra r.feneri ne 12 km daha vardır ki bu yolun yarısı ciddi rampa çıkışlarıyla geri kalan yarısı da en eğlenceli inişlerle kaplıdır. tabiiki dönüşte de bunun tersi geçerli :)

Tavsiye: mangala giderken mecburen köy içine gireceksinizama dönüşte tekrar köy içine girmek ve yorulmak yerine enverinde olduğu bir turda yaptığımız gibi toprak kestirme yoldan dönün. hem eğlenceli hem de daha rahat bir yoldur.

enver hatırlıyorsur tahminimce ama hatırlamazsanız telle yardım isteyebilirsiniz.

heee köyden alışveriş yaparken fırının yanındaki bakkal yakup abime selamlarımı iletiniz lütfen :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
lan oğlum senin işin gücün yokmu beni madara edip duruyorsun :D yarın görüşürüz bakalım enver o yokuşlarda duruyormu. onu bunu bırakta yukarılarda sucuk falan alacağımız bi yerler varmıydı.ben orasını hatırlamıyorum.yoksa sarıyerden alıp öylemi çıksak.

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
sucukları BİZİM KASAP Çayırbaşından alalım oranın sucukları 10 numara ayrıca Tufan'ım selamlarını Yakup abiye ileticez hee ayrıcaaa Enver sen yoksun diye kurusıkı atmaya başladı yarın rampada onla beraber yarış yaparız tabii ben bayaadır uzun yol gitmediğim için Enver beni geçebilir :)

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Evet nerede bu mıllet?.... Hani fotograflar? .. Ne yaptınız yahu bu saate kadar?.. Bir, iki, uc,.. Çık ortaya.. Sobe sobe :p.. :D

• Beğen
Tepkiler: kaptan vural 74

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
@uzaktr

ooo ben geldim Yiğit'i eve bıraktım,kardeşim hasta olmuş nöbetçi eczane aradım bıcı bıcı yaptım :) şimdide fotolara bakıcam güzel fotoları seçer eklerim :) hepinize çok teşekkürler beni ilk turumda yalnız bırakmadınız ayağınıza sevgi dolu yüreğinize sağlık çok güzel bi gündüü biraaaaaaaz fazla yemişim galibaa :)

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@kaptan vural 74

Sen biraz fazla yemese idin şaşardım ... Göründüğün gibi küçük biri değilsin içinden ..:D:D.. Oku bakayım ..A.ı seni :D:D:D

Kıskanmıyorum ama ne kadar yedin yazda, herkesler bilsin :D:D:d

• Beğen
Tepki
48
Ben daha demin gelebildim kaslarım kol bastı oynuyor, ama ne unutulmaz bir gündü, özellikle Vuralın deli fişeklerinin arasından geçerken. Fotoğrafları buraya nasıl ekleyebilirim? Veya enver abinin e postasına mı atsam?

• Beğen