Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşten fırsat bulunca sabah sabah kısa bir MTB kaçamağı :)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında suat akman tarafından paylaşıldı.

1. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bu sabah işe erken gitmeme gerek olmayinca ufakligi servise bindirip bisikletime atladigim gibi sabah turuma ciktim. Ancak bu kez dun yagan yagmurun ardindan vaktim de fazla olunca rotayi biraz degistirdim. Adabogazi mevkiine dogru pedalladim. Hepi topu 20 km toplam yol yaptim ama dusuk vitesle camurda ve arazide epeyce bir tatli yorgunluk verdi :)
    Haliyle camurada battik! Ancak donuste asfalta girince bir kismini doktuk yollara yine de azicik guzellik maskesi kaldi uzerinde :p

2. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Mis gibi deniz,hava harika,güzergah çok güzel gözüküyor,ohh daha ne olsun.

suat akman bunu beğendi.
  3. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    ayağınıza sağlık. zaten memleketimin, muğlamın o çam kokulu ormanları doğası büyülemeye yeter insanı :)

suat akman ve ismail fidanci bunu beğendi.
  4. Ali Ceylan

Ali Ceylan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    MTB'yi alacaksanız böyle yerlerde kullanacaksınız.Şehirde mtb mantığını hala çözemedim.Bisikletinizin hakkını verdiğiniz için sizi takdir ediyorum :).Kazasız pedallamalar.Gerçi neredeyse babam yaşındasınız :).Tekrar sizi takdir ediyorum.Benim babam 12 saat çalışıp 2 saat servis çekiyorken spor yapmanız benim için muazzam bir şey.İnşallah yakında ben de bir yol bisikleti kullanıcısı olarak asfaltı ağlatacağım :D.

suat akman bunu beğendi.
  5. Faruk Emre Kaya

Faruk Emre Kaya Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Abim sen ve senin gibi hem doğa sever hemde bisiklet sever abilerimin kardeşlerimin olması ne güzel bişey ya. o doğada olup doğayla olan hissiyatı anlamak ve yaşamak muhteşem, o tatlı yorgunluk aslında seni ve bedenini o kadar iyi besliyor ki hem mental hem fiziksel olarak bir sonraki güne bomba gibi hazırlıyor. doğaya ve bisiklete verdiğin bu iyi katkılarından dolayı seni tebrik ederim ve çok teşekkür ederim..

suat akman bunu beğendi.
  6. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Tesekkur ederim! Ozlemissiniz buralari belli. Gelin hep beraber olsun :)

Tesekkur ederim. İmkan varsa herkes keyif aldigi tarza gore bisiklet almali bence de. Ancak bazi zorunluluk veya bilgisizlikten kullanim alanina / tarzina uymayan bisikletler alinabiliyor. Zamanla hersey duzelecektir diye umuyorum. Bu arada babanizin hakkini da yemeyelim. 12 saat calisma sonrasi bisiklete de spora da ayiracak enerjisi kalmiyor olabilir. Yine de kendini koyvermeyip gayret edebilirse, hem fiziksel olarak sagligina kavusacak, hem de zihni biraz olsun rahatlayacak, zamanla spor yaptikca daha iyi hissettigini farkedecektir. Tabii icinde bulundugu sartlari bilmeden buradan yorum yapmam kolay oluyor...

Kesinlikle dogru soyluyorsun. Vakit bulup dogaya karismak, temiz hava, hareket ile fiziken ruhen ve zihnen yenilenmek super! Birilerini ozendirip boylesine cevreci bir ulasim araci ve sporu ozendirebiliyorsam, doganin korunmasina katkida bulunabiliyorsam ne mutlu :)

7. emrahozkan

emrahozkan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Suat bey iyi kaçmışsınız :) biz Ankara'da öyle bir kapana kısıldık ki kaçacak yerimiz yok... Dua ediyorum beni bu Ankaradan bir an önce kurtar diye...

suat akman bunu beğendi.
  8. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Her yerin bir guzelligi vardir diyecegim ama kucuk yerler buyuksehirlere gore dogaya kacma konusunda her zaman daha avantajli ve pratik. En kisa zamanda sizinde rahatca kacacak yerler bulmaniz dilegi ile :)