Yeni yol arkadaşım

Scudo

Baran Altilar

Aktif Üye
Tepki
109
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar resimleri buraya direk nasıl yükleyeceğimi bilemedim kusura bakmayın,linki kopyalayıp yapıştırdım,ilginize teşekkürler,daha iyileri sizin olur inşallah.

Baran Altilar

Aktif Üye
Tepki
109
Bisiklet
Scott
Teşekkür ederim,ilk yol bisikletim olacağı için ve bütçemin elverdiği ölçüde bunu alabildim,giriş seviyesi bir yol bisikleti ama şimdilik benim işimi görecek gibi,pek öyle kondisyonlu falan değilim,antrenman ve spor amaçlı kullanıp yıllardır paslanan vücudu biraz olsun açmak niyetindeyim.

hamibektas

Daimi Üye
Tepki
125
@Baran Altilar

Forumda da dolaştıkça göreceksiniz ki bir çok abimiz / kardeşimiz yol bisikletinin bir aşk olduğunu söylerler. Ve buna kesinlikle katılıyorum inanın aldığınıza pişman olmayacaksınız :) Tekrardan hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın inşallah :)

• Beğen
Tepkiler: Baran Altilar

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
tercihiniz için sizi kutlarım kullandıkça dahada çok tutkuyla bağlanacağınız bir bisiklet almışsınız iyi günlerde keyifle kullanın

• Beğen

diavolo

Forum Bağımlısı
Tepki
486
Güzel bisiklet gerçekten hayırlı olsun, bişey dikkatimi çekti, resimler Antalya bisiklet festivalinin yapıldığı alan civarında çekilmiş değilmi, güzel festivaldi...

• Beğen

Baran Altilar

Aktif Üye
Tepki
109
Bisiklet
Scott
Resimleri bugün yaptığım küçük turda çektim,kemer yolu topçam civarı,festivale katılmadığım için bilmiyorum maalesef.

• Beğen
Tepkiler: diavolo

diavolo

Forum Bağımlısı
Tepki
486
evet orası, Antalya sevgim depreşti birden orada çekindiğim bi resmi profil resmi yaptım güzel yerler, size iyi pedallamalar :)

• Beğen

Baran Altilar

Aktif Üye
Tepki
109
Bisiklet
Scott
@Yakup Kohen

Teşekkür ederim,daha iyisi sizin olur inşallah.Yol Bisikleti bambaşka bir keyif kesinlikle tavsiye ederim,yol adeta altınızda akıp gidiyor,şimdiye kadar bindiğim şeyler bisiklet değilmiş dedirtiyor insana:) Ben ikinci el aldım,aldığım arkadaş maşallah çok temiz bakmıştı bisiklete ama ben gidon sargısını ve lastiklerini(shwable lugano) değiştirdim,bu haliyle bana 1150 ye maloldu.

Tepki
14
Güzel fiyata almışsınız. Kazasız belasız kullanın inşallah. Gayet temiz.