Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

işte sedona 711 v siyah

Konu, 'Sedona' kısmında mavihan tarafından paylaşıldı.

1. mavihan

mavihan Üye

Seviye:
    resimlerin boyutu büyük bu yüzden rar halinde koydum:D

nazar etmeyin nolur:p bugün 3 bisikletçiye ugradım adamlar yeteri kadar nazar ettiler zaten

(kilit ve ayaklık dandik. görmezlikten gelin.)

erdoganlara ve mehmet beye sonsuz teşekkürler

işte: http://rapidshare.com/files/121394033/b.rar.html

serkank bunu beğendi.
  2. Sedona_Royal

Sedona_Royal Aktif Üye

Seviye:
    Güzel resimler ayrıntılı olmuş. Biraz daha bilgi verebilirmisin fiyatı , nereden aldığın , frenleri , vitesleri nasıl gibi? Bende bu bisikletten almayı düşünüyorumda.

3. mavihan

mavihan Üye

Seviye:
    evet fotograflar ayrıntılı. çünkü ben internette çok aradım, alan ancak fotografını koyan olmamış, bir türlü merak ettiklerime bakamadım. göz görmeden gönül de inanmıyor tabi.

erdoğanlardan aldım.burada bayisi yok malesef. 6 taksit 525ytl. erzincanda yaşıyor olmanın pahalı tarafı :) istanbulda çok daha uygun fiyata bulabilirsin.nede olsa aslı bisiklet yani üreticisi orada. sirkeciye bak derim. yok ugraşamam dersen erdoğanlardan güvenerek alabilirsin. ben mehmet beyin tüccarlığını çok sevdim. çok iyi ve ilgili bir satıcı.aldığı her para helal olsun

öncelikle donanım işi biraz ilgi ve ihtiyaca göre: eger yarışlara katılacaksan bu model seni kesmez. yok beni heryerde rahat ettirsin zora sokmasın işimi güzelce görsün arkadaşlar arsındaki küçük yarışlarda birinci geleğim tipiyle kızlara hava atayım gibi çeşitli düşünceler sahipsen al derim. ben çeşitli markalarda gittim geldim. bisiklet seçimi bölümünde de hatta anket düzenledim sonunda da bu bisiklete karar verdim. zaten ankette de bu bisiklet birinci gelmişti :) böylece ankete katılan arkadaşları da utandırmamış olduk

bügün kilit ve ayaklık yani sehpa için bisikletçilere gittim. 3 tanesine ugrama fırsatı oldu birincisi ayaklık takmak için kaldırdı inanamadı çok hafif dedi.adam rahat 80 yaşında ne yapsın yıllardır alışmış çelik yığınlarını kaldırmaya:) (orada ayaklık olmadı) ikinci bisikletçi bisiklete kilit baktım ucuz yollu.oda bisikletin yanına geldi imrenerek baktı. sonuncusu bizim buranın en zengin bisikletçisi adam dükkandan çıkmadı bende bisikletten inmedim kıyarmıyım bisikleti yere koymaya. neyse telefon görüşmesi bitince adam geldi bu süper bi bisiklet dedi nerden aldın kaça aldın sorguya başladı. ben muhabbetin bu kısmı çabucak sonuçlansın diye hediye diye kestip attım.yani işn özü bisikletçiler de çok beğendi.ben kron , accent alivio, caretec arasında gidip geldim ama bunu aldım:in:

Sedona_Royal bunu beğendi.
  4. Tarık Şengöz

Tarık Şengöz Üye

Seviye:
    arka vites 8'li sistem mi yoksa banamı öyle geldi benim bildiğim 711 lerde 7'li sistem vardı

5. Sedona_Royal

Sedona_Royal Aktif Üye

Seviye:

Çok sağol , cevap yazdığın için teşekkür ederim. Arada araziye girebileceğim normalde de asvaltta kullanabileceğim bir bisiklet olduğunu sanıyorum :)
    Bende büyük bir ihtimalle bu bisikleti alacağım. Bisikletçilerede fazla yaklaşmam :D

mavihan bunu beğendi.
  6. mavihan

mavihan Üye

Seviye:
    lütfü bey öncelikle geçmiş olsun forumda bir rahatsızlık geçirdiğinizi öğrendim.inşallah sağlığınıza kavuşmuşsunuz.

mehmet bey ve iş yeriniz hakkında övgü değil gerçekleri söyledim. ben telefon dahi açmama gerek kalmadan ,sadece maille iletişim kurarak; kargoda nasıl gelir çizilir mi parça farklı çıkar mı sorunlu ürün olur mu gibi endişelerden uzak bir şekilde bisiklet sahibi oldum. mehmet bey insana o güveni veriyor yani.maille soru soruyorum bir iki saat içinde cevap alıyorum. üslup geçek bir ticaret adamının üslubu ve kibarlığı. şairin de dediği gibi ''Her ne söylemişsem görüp de söylemiş yoktur yalan ile alışverişim''

vallha lütfü amca, bütçeyi aştık fazlasıyla bu yüzden ayaklıklarla ilgilenemeyeceğim. hatta bisiklete ayıp olmasın, yerler yatmasın diye bütçemizin son nefesini vererek gidip en adisinden bi tane (3ytl)ayak ve kilit aldım :D inşallah başka zamanlarda tatlı alışverişlerde. mehmet beye hakan başgöze'den selamlar söyleyin bakalım çıkaracak mı? o kadar müşteri içerisinden beni çıkarırsa yine hayretlere sevk edecek

saygılarımla

7. mavihan

mavihan Üye

Seviye:
    dikkat etmedim vallaha :) bakarım yarın. aslında dsc00014 resminde 8li gözüküyor ama 7li olması lazım bakarım yazarım:in:

8. mavihan

mavihan Üye

Seviye:
    hem arazi hem de asvalt için ideal bir özelliği var o da kilitlemeli amatisöre sahip olması. arazide açacaksın asvaltta kilitleyecek hız yapacaksın. (tabi hafiflik gibi diğer özelliklerinin yanında bu değindiğim özellik.)

9. hema123

hema123 Yeni Üye

Seviye:
    nihayet resimleri indirdim. gerçekten güzelmiş. keyifle binmeni dilerim. sedona almayı planlayan arkadaşlara geniş bir kaynak olmuş. bu resimleri görseydim ben de sedona 711 alırdım gibi geliyor.
    saygılarımla

mavihan bunu beğendi.
  10. bikeandbike

bikeandbike Misafir

valla çok iyi olmuş resimleri koyduğun,ben ve benim gibi bu 711 v yi düşünen arkadaşlar için,özellikle v frenli olan modelin resimleri pek yok nette,güle güle kullan

mavihan bunu beğendi.
  11. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    sedona v 711 sitede 7li rulman görünebilir daha sonradan 8li sisteme geçiş yapıldiği için bısıklet dolayısıyla 24 vitesdır bunun kaynaği shımanonun bu sezon gec teslim etmesidir türkiye 2008 ürünlerinde ufak aksaklıklar yaşanmiştir arkiler yani bisiklet 7li değil 8li sistemdir ben kendim kullanıyorum 711 v fren tavsiye edebilirim alacak arkilere

mavihan bunu beğendi.
  12. Tarık Şengöz

Tarık Şengöz Üye

Seviye:
    valla sevindim 8'li sistem olmasına bende çalışıp 711 almayı düşünüyorum malum öğrenci harçlığı:d ayrıca daha önce böylesine ayrıntılı resimler bulamamıştım 711 hakkında resimler içinde teşekkürler güle güle kullan:D

mavihan bunu beğendi.
  13. Murat1978

Murat1978 Aktif Üye

Seviye:
    benimgide yolda :)
    oglen gelecek 711V siyah :)

resimlerini direk http://imageshack.us/ koysan daha iyi olur ! 800x600 boyutunda :)

14. mavihan

mavihan Üye

Seviye:
    evet dostum 8li. alabilirsen memnun kalırsın bence.

bu arada hayırlı olsun diyen tüm arkadaşlara teşekkürler.

resimlerin çözünürlüğü ve boyutu yüksek oldugu için imaj sitesinden koymadım. ( zaten fazla da anlamıyorum) çözünürlük yüksek olursa istiyen arkadaş resmin istediği yerine yakınlaştırma yapar, detaylar koybolmadan inceleyebilir. :in: ben böyle düşündüm. (rapidde çözünürlük kaybolmadığı için) zoomla istediğiniz yere bakarsınız:)

Tarık Şengöz bunu beğendi.
  15. mavihan

mavihan Üye

Seviye:

bir deneyeim bakalım becerebilecek miyim. becerirsem fotoların devamı rarda. beceremezsem anlamsız gibi görülen bu mesajı es geçin :)

16. Çağlar Akkoyun

Çağlar Akkoyun Aktif Üye

Seviye:

sessiz_dj bunu beğendi.
  17. Çağlar Akkoyun

Çağlar Akkoyun Aktif Üye

Seviye:
    hadi bakalım seninki de hayırlı olsun. valla bana da zorla sedona aldıracaksınız. gerçi ben izmire gitmeme bisikletime kavuşmama en az 15 gün var. bu 15 gün nasıl bekliycem bilemiyorum.

18. Murat1978

Murat1978 Aktif Üye

Seviye:
    telefon geldi :) 1 saat sonra evde :) yahuuu neymis bu sedona :) adami cilleden cikardi !

19. bikeandbike

bikeandbike Misafir

geçer mi o 1 saat:D

20. Murat1978

Murat1978 Aktif Üye

Seviye:
    o kadar'da olacak..
    5 gundur yok dur bianchi al, amman bos ver kron al,yok yok sedona al.... diye diye sonunu getirdik :)

hadi hayirlisi, gelsin bende resim cekerrim :)