Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

işte orda profeyoneller!!!

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında yücel güngör tarafından paylaşıldı.

1. yücel güngör

yücel güngör Aktif Üye

Seviye:
    hemen sıcak sıcak yazayım. akşam çıkıp bir tur atayım dedim ve çıktım bisikletimin anahtarını bulmak biraz zor oldu ama buldum sonunda ve çıktım tam binadan çıktımki bir baktımki profsyonel 3 bisikletçi birinin bisikleti salcano 212 yada astro diyeri whistle 3.yü tam göremedim ama bianchiye benziyordu takıldım peşlerine hemen nerdeyse merdivenlerden yuvarlancaktım hemen arkalarından indim ama onlar ssk tarafına doğru gittiler gebzede oturanlar bilir o aşşalar pek güvenli olmadığı için döndüm sonra neyse caddeler arasında sürmeye başladım bisikleti 3-4 tur attım baktım bu beni kesmedi yeni meydana gittim ordada bir kaç tur attım oda kesmeyince stada doğru yola koyuldum (orada abimin dükkanı var) neyse gittim bir turda orda takılıp geri döndüm ama benden hala ter gelmiyor neyse saatte geç olunca döndüm eve tam bisikletimi kilitledimki ter akmaya başladı 4 katlı bina asansörsüz yürüyerek çıkana kadar su içinde kaldım neyse kısa keserek km saatime bakıyorum 40 dk bisiklet üstündeki süre ve 3600 metre yeni bir eskihisar turu yapcaz bunun için sanırım hazırım 3600 metrede gıkım çıkmadıysa heralde 5500 metrelik turdada zorlanmam bu laflar dönüş için geçerli değil çünkü büyük yokuşlar olucak neyse biraz uzun oldu sabırla okuduğunuz için teşekkürler

iyi geceler

( bu arada konuyu düzenleyince fark ettim başlık olarak profeyonşer yazmışım kusura kalmayın :) )

2. Sait Hislioğlu

Sait Hislioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    dostum hani fotoğraflar:) olsun ayağına sağlık yine de, ben de gebzede oturuyorum merak ettim o profesyonelleri:) bu arada mutlukentteki gaziler dağı bisiklet sürmek için çok ideal. bazı yerlerinde ormanın içine dalıyorsun, engebelli yollar falan çok güzel oluyor öneririm. Manzara da müthiş, bütün gebze ayaklarının altında. Sürüş için çarşı içini pek tavsiye etmem, gebzede insandan çok öküz var çünkü:)

3. KS
    yücel güngör

yücel güngör Aktif Üye

Seviye:
    çok haklısın kardeş foto çekemedim kısa bi tur için çıktım foto çekemedim gazilerede arkadaşlarla beraber çıkmayı planlıyoruz eskihisardan sonra