işte mesut'un yeni karakaçanı

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
aminn herkese teşekkürler arkadaşlar artık asfaltta da görmek isteriz bu bisikleti dimi ama daha da çok dağı bayırı dolaşmak lazım :D

Scudo

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
tuğrul abi bence 1 yanlışlık olması lazım tamam kadro iyi güsel de üstünde disk fren ve 2660 lık axel war(xc4000in en kötü seçilmiş parçası)
ben bahadır abilerle konuştuğumda crossroclı xt li rebalı modelin 10.5 olacağı sölenmişti....

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
arada yazanları görmemişim benim dediğim doruymuş yani o bisikletin nerden baksan 11.5 u war...
rebalar disc frenli de değil zaten.. neyse
arkadaşım neyse bırakalım ağırlık muhabbetlerini de sen çok mutlusun belli hayırlı olsun, güle güle kullan her bisiklet sewdalısının senin gibi istediği bisiklete kawuşarak mutlu olması dileğiyle...

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
saolasın duygun bugün kü yarışta da resmen brisa nal toplattı yine ha :d

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
ben seni görmedim sanırım ama neyse...
zaten nevzat abinin kopmasını beklioduk adam yolcu...
diğer brisalılar aydınla hasan da onu koruyacaklardı bizden, oda belliydi ama aydın daha sonradan çok karıştırdı ön grubu, onlar olmasaydı herkesin işi daha kolay olacaktı bende son sprintimle 8. liği aldım allahtan...

kron_xc4000 esk

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Güzel makina ayrıca xc 4000 olmasına sevindim bir kullanıcısı olarak
bol pedallar...

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
@KrOn_team

Arkadasim sormasi ayip amacin nedir? Tez zamanda mesaj sayini mi sisirmek istiyorsun? Mayis ortasinda kayit olup 100 kusür msj sayisina tez zamanda ulasmissin. Bakiyorum 2005-06 yili mesajlari hortlamis, forum corba olmus sayende. El insaf diyorum.

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
öncelikle hayırlı olsun da ben bisikletin resimlerini göremiyorum hangi bisiklete hayırlı olsun dedim acaba.merak ettim

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Yahu arkadaşlar yapmayin etmeyin, kuyu-deli meselesine döndü olay :D