işte kadrolar, hangisini almalı?

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
(link)

(link)

(link)

(link)

sizce bu bisikletler arasında, markasından ya da benim dikkat edemediğim bir detaydan ötürü öne çıkan, fiyatı da kadro kalitesine göre makul diyebileceğimiz bir seçenek var mı?

bir de bu bisikletlerde, dişlinin geleceği kulaklar üzerinde, arka vites attırıcıs için uzantı bir ksım bulunuyor. bunu kesecek(keserken asıl kısıma zarar vermeyecek) bir usta, babayiğit var mıdır?

Scudo
Tepki
6
Bence arka tekerin kadroya (iki tekerin birbirine) daha yakın olması görsel olarak daha güzel durmakta.

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
O soylediginiz parcayi aramizda kesmeyen yoktur sanirim sizde kendiniz kesebilirsiniz ince demir testeresi ile duz bir sekilde..
Bisikletlere gelince forumun ikinci el bolumunde sayin Burak in bir kadrosu var peugeot replika onu tavsiye ederim.
Yada butceniz varsa gene sahibindende gianni motta var komple bisiklet olarak fiyati yuksek ancak hakediyor.

Tepki
43
Bisiklet
Ghost
İkinci resimdeki bisiklet daha hoş, ben ikincisini tavsiye ederim hangi kadro daha avantajlı bilmem; ama ikinci resimdeki kadro hepsinden çok çok daha güzel .

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Peugeot kadroları severim, lakin alırken 27" teker ebadında değil de 28" teker ebadında olanını almaya bak, 2. linktekinin 27 olması lazım ki bende bakmıştım o bisiklete biraz boyası kötü durumda gibi geldi bana, çok eski bir bisiklet olmamasına karşın iyi korunmamış. Bu linktekiler ile tercih zor 500'e çıkarım dersen bir tane sahibinde inci beyazı ya da sedefli artık neyse tam kestiremedim bir hercule mevcut onun düşün derim, üzerinde iscaselle selesi olan bisiklet işte o kadro bu işler için güzel geldi.

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
arkadaşlar, tüm malzemeler hazır, kadro işini halledemiyorum. Xl ya da 59cm ve üzeri bir kadro arıyorum. gören, duyan bi zahmet haber etsin..?

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Ankara Erdoğanlar Bisiklet'de ,bahsettiğiniz ölçülerde, daha önce kullanılmamış Bianchi 'nin yeşil renkli olan orjinal cro-mo kadrolarını görmüştüm. Arayıp sorun isterseniz.