Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşte Kadro İşte Bisiklet, Teşekkürler Delta Bisiklet

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında Süleyman Uzunköprü tarafından paylaşıldı.

1. Süleyman Uzunköprü

Süleyman Uzunköprü Onursal Üye

Seviye:
    Kullanmış olduğum Corratec Kadromda bir sorun oluşmuştu. Delta bisikletten Ulaş beye sorunu ilettim. Bana hemen sıfır kadro getirttiler. Üstelik tek kuruş da ödetmediler. Firma budur, garanti budur.

Şimdilik bisiklet kadro halinde yakında bisiklete dönüşünce resimlerini ekleyeceğim.

Her zaman kadro olarak Corratec'i önerdim, çünkü kendim bu kadrodan çok memnunum. Şu an bende ve kardeşimde olmak üzere 3 Corratec sahibiyiz, 3'de başka bisikletimiz var (Bianchi, Drag, Salcano). Corratec'e güvenmekte haklı olduğumuz bir kez daha ispatlandı. Bir firmanın gerçek hizmeti ise bir sorun karşısında verdiği hizmetle ortaya çıkıyor. Corratec X vert S04 yerine X Vert S02 geldi ve öyle güzel bir kadro geldiki anlatamam. Garanti dahilinde olan sorunumu böylece giderdiler ve tek kuruş ödetmediler. Böylece bu firmaya olan güvenimin boş olmadığını da görmüş oldum.

Eski Kadrom

Yeni Kadrom

2. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Bu haberi duyduğuma çok sevimdim, yeni kadronuz da çok güzel. Delta bisiklete tüketicisinin ve markasının arkasında durduğu için tekrar teşekkürler, onlara da yakışan budur zaten...

3. deli kadir

deli kadir Bisikletkolik

Seviye:
    delta bisikletin satış sonrası hizmetleri gerçekten biz bsiklet sevenleri memnun ediyor.. diğer bisiklet firmalarından da aynı hassasiyeti bekliyoruz.. herkez delta bisiklet gibi olsa keşke..

Cihan ÜRÜT bunu beğendi.