İşte GT ZONE

Scudo

buskOne

Üye
Tepki
20
@İbrahimBAKAN

özeLLiğini biLmem ama benm de gidonun şekLi hoşuma gtmedi pek ama makina canawar yaw:D rengi faLan çok harika hayırLı oLsn hakkı abi :)

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Zevkler ve renkler tartışılmaz.Herkes istediği gidonu alır satar takar.Bu sözü bana 2 günde bir sölettirionuz. :D.Bu arada bu bmx marmaris den geri dönemedi.Marmaris de kaldı bu zone.Artık marmarisli.Hayırlı olsun demenin vakti geçti. :cool:

Tepki
4
hakkıda abi sorum saçma olabilir ama herkes güzel olmuş güzel yapmışsın diyorda bu bmx i kendinmi yptın kadrosunu filan yoksa..

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
@Batuhan Göksu

:cool: Kardeşim bmx bana geldiğinde kötü haldeydi ama topladım her şeyi yeniledim.Kadro, maşa, boğaz orjinal GT ZONE 2007 geri kalan her şey değişti en son halinde gidonuda değiştim ARES ay-47 550grlıkık gidonu takıp marmaris'de Can'a sattım.Güle güle kullanır inşallah.(hkk bmx team).GT zone gerçekten sevdiğim bir model yani zor sattım.Ama artık KGB'em var bmxsiz olmaz yani.

• Beğen

buskOne

Üye
Tepki
20
bikeLar ne iLe boyanıor yani BMX'in bu rengi aLmasını sağLayan ne nasıL yapıLıor??

• Beğen

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
bu renk deildir.Bildiğiniz gibi gtlerin hepsi 4130 cr-mo teknolojisi ile üretilir.Cr-mo nin asıl rengi bu renkdir.Dier modeller de bu renge boyanmadan bu renk de olur.Fakat kadro daha yeni kaynaklanmışken boya yapılır (dierlerine bu gt zoneye deil) sıcakken venik atılır kuramaya bırakılır ama bu crom öle deil yine kaynaklanır sıcakken vernik atılır öyle kalır yani bu cr-mo nin kndi rengidir.Vernik atılınca renk öle kalır.Bu renk daha boya olarak çıkmadı ne zaman çıkar bilemem.Umarım anlatabilmişimdir.

HKK BmX FlatLineR

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Renk olarak buna benzer parlak gri yapabilirsin.Vernik attırmadan bir de parlatma işlemi yaparsın sonra vernik attırırsın ama bu crom zone rengi kadar canlı ve parlak durmaz bildiğin gri daha parlak ve canlı gözükür.

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Bnde hala bu renk bmx toplama hevesi var.Hadi hayırlısı bakalım.

HKK BmX FlatLineR

• Beğen