Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İste Gercek Bisikletciler :)

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Gökhan TESKİ tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan TESKİ

Gökhan TESKİ Aktif Üye

Seviye:
    Rusya'nın Yekaterinburg şehrinde Aleksandr ve Ekaterina Stepanova çiftinin düğün konvoyu ilginç görüntülere sahne oldu.

Çift Rusya'da alışılmadık şekilde nikah salonuna geldi. Ülkede yaygın olan görkemli limuzin ve lüks arabalar yerine bisikletle, nikah dairesine gelen çift herkesi şaşırttı. Çiftin bu ilginç tercihi vatandaşların ve görevli memurların da ilgisini çekti. Düğün salona çiftin yanı sıra merasime katılan herkesin bisikletle gelmesi ilgin görüntülere sahne oldu.

Tercihlerini tanışmalarına yol açan bisiklet binme sevdasına bağlayan Ekaterina, "Tanışmamız bisiklet sayesinde oldu. İki yıl önde şehirde kan verme kampanyası düzenlemiştik. Bisiklet kullanan vatandaşlara kampanyamızı tanıttıran balon dağıtıyorduk. Böylelikle Aleksandr ile tanıştık" dedi.

Nikah salonunda düzenlenen resmi işlemlerin ardından yeni evli Stepanov çifti, sevinç ve mutluluklarını sergilemek için Yekaterinburg caddelerinde bisikletle tur attı.

http://www.sabah.com.tr/Dunya/2010/07/24/gelin_arabasi_bisiklet_olunca

2. krankmili

krankmili Onursal Üye

Seviye:
    Çok hoş bir haber.. Umarım örnek olur başka insanlara da.. İlk kez bisiklet üzerinde gelinlikli birini gördüm :)

Ben de erkeklerin araba hastalığına yakalanmış olduklarını düşünüyordum.

Yani şahsen arabalar benim hiç bir zaman ilgimi çekmedi. Ne sürme isteği, ne içinde olma isteği, ne lüks arabalara bakıp iç çekmek, bunların hiç birini yaşamadım. Kadın veya erkek olmayla ilgisi yok bence bunun.

42FY ve elif inci bunu beğendi.
  3. Mehmet Boran

Mehmet Boran Forum Bağımlısı

Seviye:
    Haklısınız , bahsettiğiniz gibi çoğunun zihniyeti bu yönde.

4. Muhammed Kaan HOŞBAŞ

Muhammed Kaan HOŞBAŞ Kıdemli Üye

Seviye:
    iyiymis :)

5. caglarmetin

caglarmetin Üye

Seviye:
    cevreye önem veren insanlar =)