İşte Bu Seneki TÜRK MİLLİ Takımı BİSİKLETLERİ..!

Sizce Bu Bisikleti Yeterli Buldunuz Mu? Millilerimize???

• Toplam katılım
    65
  • Anket kapanışı .

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@colnago

hepsini aynı kefeye koymuyorum,anlatmak istediğimi anlatamadım galiba.beni ne yaptıkları tabiki ilgilendirmez ama ortada şöyle bir durum var,bu paranın geç geleceği belli,o kadar masraftan sonra çok basit düşüncelerle eleştiri yapılması bence yanlış.araştırmadan düşünmeden yazılar yazılıyor.federasyon harcırah tablosunu yarış yerinde hazırlamak zorundadır,tablonun hazırlanması paranın hemen yatacağı anlamına gelmiyor.federasyonun harcırahları geç yatırmasından bende şikayetçiyim ama iş federasyonla bitmiyor.federasyon istemez mi tıkır tıkır ödeme yapılsın sporcu sayısı artsın.

Scudo

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@Genar Batur

paran yoksa gelme değil,madem fedakarlık yapılıp gidiliyor bu yarışa sonuçlarına da katlanılmalı.önceki mesajımdada söyledim paranın geç geleceği artık belli yani.hobi için yarışa gelmiş birinin sürekli nerde bu para bu kadar para nereye harcanıyor gibi şeyler söylemesi bence yanlış.hakkını aramasın demiyorum ama bir defa yarışa gelipte harcırah harcırah diye federasyonu kötülemenin sürekli olumsuzlukları düşünüp gelişim için en ufak bir şey yapmayanlara kızıyorum ben.harcırahın önemini bende çok iyi biliyorum bende 2004 ten beri yarışıyorum bende öğrenciyim ama şikayetle,sorunu çözmek yerine sorun yaratmakla olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
önceki mesajında ayazmışsın federasyon istemez mi diye, sana şukadarını söyleyim bisiklet fedrayonu da dahil bu ülkedeki kurumlarda birşey istenirse okadar hızlı ve kolay yapılıyor ki inanamazsın. bence artık geç geleceği belli gerçeğini kabul etmemelisin.

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Bunları da buraya koymadan geçemeyeceğim . Dünya sıralamasında 45. Eritre milli takımı ve bisikletleri

Soldan 3. sporcu Daniel Tekleheimanot , geçen sene Cervelo Test Team adına Avrupa'da birçok yarışa katıldı . Adamlar Trek ve Look bisikletler kullanıyor. 40km zaman karşı takım yarışında Afrika Şampiyonu oldular . Mısır , Fas , Güney Afrika'yı geride bıraktılar
http://i52.tinypic.com/wsk5ed.jpg

(link)

(link)

(link)

Kadroların üzerinde Discovery Channel yazıyor . Lance'in takımının kadroları Eritre'ye hediye edildi galiba

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Şu da var ; komple bisiklet almak yerine , federasyon bisiklet toplayamaz mı ? Çok mu zor . Al 10 tane LOOK kadro , vs ; atla deve değil bu işler . İlla ki daha iyi bisiklet kullanmak amaçsa yöntem çok tabii ki

• Beğen
Tepkiler: Genar Batur

fatih alver

Forum Demirbaşı
Tepki
847
Bisiklet
Bisan
Neden bir yabancı marka olmak zorunda? Carraro madem Türk yapımıysa milli takımın bu marka bisikletle yarışmasından daha doğal ne olabilirki. Bence dizaynı gayet hoş, dikkat çekici. Eminimki bu bisikleti gören diğer ülke sporcuları bile bu bisiklet-marka neymiş diye merak edecek ve bir Türk markası olduğunu öğrenince belki gıpta edecekler (ah bide iyi sonuçlar alınabilirse). Böyle böyle pistlerde yarışlarda yerini alacak bu marka, ve bunu tabikide milli takım tanıtacak, pazarlayacak, gidipde Madagaskardan bekleyemeyizya.

arkadaşlar bu ülke artık kendi savaş gemisini, kendi insansız hava aracını üretiyor. teknolojiye kattığımız herşey tüm ülkeler tarafından dikkatle izleniyor emin olun, emin olun.

Tepki
15
@fatih71

Katılıyorum Aynen Ama Carraro Güzel Bir Marka Ama Türkiyede Yeni Carraro Daha Hafif Bisikletler Çıkarabilir Dizaynıda Gerçekten Hoş Sporcular Çalışsın Carraro Geliştirsin O Zaman Bakalım Ne Olacak...