işte 11 gün ve 1190 km sonunda künefe resimleri

beyzade1978

Aktif Üye
Tepki
107
Kayhan abi gezi ve foto paylaşımların için çok ama çok teşekkürler,hem ufkumuzun genişlettin hemde bu heyecanı aynen bize yaşattın.. bisikletle seyahat etmenin apayrı bir heyecanı var ki ancak bunu yapanlar bilir... pedalınıza sağlık ..sağlıcakla kalın

Scudo

Ahmet Mumcu

Daimi Üye
Tepki
1.073
Kayhan'cigim

Bizlere sadece kunefe ziyafeti cekmekle kalmayip kunefe tadinda enfes bir seyahat yasattin. Bak yazilarini okuduktan sonra planlarim daha bir kalin cizgilere donustu gelecek tur icin.
Cok sagolasin.
Selamlar.

(link)

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
@Ahmet Mumcu

selam abicim
ne zaman istersen senle dolaşmak çok keyifli gelmeden haber ver biz planları yapmaya başlayalım

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
kayhancığım merhaba
ayaklarınıza sağlık künefe ziyafetinle beraber bu yolculuk ziyafeti harika

kemal tecimen

• Beğen
Tepkiler: kayhan1907

ProBisiklet

Daimi Üye
Tepki
112
Gerçekten Çukurova sıcağı bir başkadır buna rağmen böyle bir geziyi bu kadar zevkle yapıp aynı zevki bize yaşattığınız için teşekkürler.

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Merhabalar Kayhan Abicim,

Afiyet şeker olsun künefeler... Ben bile tatlı sevmediğim takdirde sadece künefe için Hatay'a gittim yoldaşım Kevser ile. :D
Anılarımızı tazeledin. Harika fotoğraflar ile bize güzel bir sunum yaptın abicim. Ellerine ayaklarına sağlık. Antakya Arkeoloji Müzesi ve Samandağ zaten görülmeden dönülmeyecek yerleri.

Paylaşım için teşekkürler.

Sevgiler...

• Beğen

GokhanAK

Daimi Üye
Tepki
294
Bisiklet
Peugeot
Kayhan Hocam,

Turda geçtiğiniz onca km ve yokuşun mükafatını turun bitiş yerini çok anlamlı ve manidar bir yer olan Hatay olarak seçmeniz, bir bisikletçi için alınabilecek en doğru karardır diye düşünüyorum. 2006 yılında bisiklet ile Hatay'dan geçmiş biri olarak duygularınızı ve hissediklerinizi çok iyi tahmin edebiliyorum.
Turu Hatay'da sonlandırmanız turunuzu bizimkinden daha güzel hale getirmiş diyebilirim. Biz turumuzun 2. günü Hatay'a varmış ve o güzel/zengin mutfak kültürünü bilakis yerinde keşfetmiştik. Ve Hatay'dan sonraki 2 gün depoladıklarımızla yol almıştık.

Fotoğraf ve hikayeden anlaşılan o ki turunuz güzel ve eğlenceli geçmiş.
Ilgın'da olacağınız haberini keşke önceden alabilseydim de sizi memleketim dediğim mekanlarda krallar gibi ağırlasaydım. Kısmet bir daha ki turlara artık.

Paylaşım için teşekkürler.

Gökhan Ak

• Beğen

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Kayhan abi harika bir gezi olmuş, fotograflar, yazılar, insana "bin bisikletine cık yola" diyor resmen...

Hoşcakalın..

• Beğen

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
tek kelimeyle harika bir gezi olmuş.güzel ülkemizin bize tanıtılmayan,gösterilmeyen birçok yerini de tanıma şansı bumuş olduk.o güzel yüreğinize, ayaklarınıza sağlık hocam.allah yardımcanız olsun.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu guzel gezınızı bızımle palastıgınız ıcın tesekkur ederız gezılerınızın dewamnı dılerız

tuturuk

Üye
Tepki
91
300 km lik bir yere bisikletle ne kadar zamanda ulaşılır?
eğer 10 saat felan sürerse eylülde bende çıkacağım böle birşeye

eteker

Üye
Tepki
53
Yardımsever güzel insan,
İmrenek izledim yaptığın muhteşem turu. Seninle GPA-2 de tekrar pedal çevirmek çok güzel olacak. Orda görüşmek dileğiyle. Herşey gönlünce olsun.
Ergün TEKER

• Beğen