Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul'un yolları

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında el turco tarafından paylaşıldı.

1. el turco

el turco Kıdemli Üye

Seviye:
    yazacam hep araya birseyler girdi, ama bu sefer tamam artik. su sehr-i istanbula bisiklet yollari kiiiiim bilir ne zaman yapilir ama mevcut yollarin durumu bazi yerlerde icler acisi. hani istanbulun her tarafini bisikletle dolasmis degilim ama nisantasinda oturdugumdan besiktas sariyer arasini sikca kullaniyorum. su istinye yenikoy arasi nasil bir yoldur arkadaslar. hele askerlik subesinin onu falan, yama uzerine yama, palet izleri kepce izleri, tam bir kesmekes. degil duz gitmek yavas bile gitmek mumkun degil. bu nasil bir belediye boyle o guzelim bolgeyi israrla es gecmekte. hani emlak vergilerinin tavan yaptigi cevre vergisinin alindigi, hele de eski bir basbakanin oturdugu yolu IBB herhalde ozellikle (kasitli) onarmayi istememekte diye dusunmekten baska birsey aklima gelmiyor. durumu yazsak mi acaba IBB'ye, birsey degisir mi yoksa kim kime dum duma durumlari mi var IBB'de?!!! bunun disinda bir beton kaldirim hevesi geldi IBB'ye kalender-istinye, oyle bogaz yoluna beton kaldirim doseme isini herhalde gene bir yandasina ihale ediverdi. ama muteahhit beton kaliplarini soktukten sonra asfalttaki civileri cikartmiyor, veya kafalarini kesmiyor, hepsi aynen bisikletlerimizin lastiklerine goz kirpiyor. aman kaldirima yakin gec de lastigini delivereyim. bunlari IBB'ye yazacam da bir faydasi olur mu bilemiyorum. belki hepimiz yazsak daha mi etkili olur?

yani bu firsatla sorayim, sizlerin istanbul yollarindan sikayetleriniz var midir? sunlari burada bir siralayalim ve IBB'ye iletelim. hani isteyenin bir yuzu...

2. honour92

honour92 Yeni Üye

Seviye:
    sana katılıyorum istanbul'un yoları yamalı lastiğe benziyo

3. el turco

el turco Kıdemli Üye

Seviye:
    seni en cok rahatsiz eden guzergah neresi? arkadaslar herkes dolastigi bolgelerden ornekler verebilir mi? tehlikeli yollar.