Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbullu arkadaslar yardımınıza ihtiyacım var

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Feyyaz Alaçam tarafından paylaşıldı.

1. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    merhaba arkadaslar önümüzdeki yaz yapacagım buyuk tur için sizden yardım istiyorum.

gürpınar-kumburgaz-selimpaşa-kınalı-gümüşsüyu-sultankoy-tekirdag a kadar olan yolu yapmış olan arkadaslar varsa yol bilgisi istiyorum.şimdiden teşekkürler.sevgiyle...:eek:

2. asık-ı sadık

asık-ı sadık Üye

Seviye:
    o yolu bu yaz yaptığımda yolun pek çok eksisi vardı :

1- yollar bi yerden sonra yapım aşamasındaydı şu an ne durumda bilmiyorum ama o zaman mıcırdan geçilmiyordu.
    2- çok ciddi olmasa da yokuşları olan bi rota yazın sıcağıyla çekilmez hale gelebiliyordu.
    3- yolun dar olması (geneli 1e 1di yanlış hatırlamıyorsam) nedeniyle kamyonlarla ve otobüslerle yanyana gitmeniz biraz sorun çıkartıyordu.

yine de benim turumda rüzgar benden yanaydı ve çok büyük sorun yaşamadan tamamladım turu.ben istanbul-tekirdağ olarak yapmıştım onun da getirdiği yorgunkla bu kadar kötü hatırlıyor olabilirim de yolu :D

3. ida degirmenci

ida degirmenci Aktif Üye

Seviye:
    yol bozuk...yagmur suları asfaltı bozmus...

4. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    bahsettiğin güzergahı ben kendim tekirdağ bölgesinden olduğum için hiç yoksa rahat 20 sefer gidip gelmişimdir.yolda zorlıyacak ahım şahım yokuş yok.bir beylik düzü rampası var buradan giderken ama kısa bir rampa normal tempyla çıkıldığı zaman duymazsınız bile.yan yol olasılığı az olan yerlerdede yaz sezonu ve yazlık bölgesinde olmasından dolayı kalabalık oluyor,ben E-5 ten gidiyorum.istanbuldan çıktıktan sonra trafik zaten azalıyor.kınalı çıkışındada yeni yollar yapıldı genişletme çalışmaları ve ziftleme devam ediyordu seneye yaza hiç bir problemi kalmaz.yani güle oynaya mp3 dinleyerek rahatlıkla gideilebilecek bir yol.hatta bana uyarsa tarih olarak sana zevkle eşlik ederim.görüşmek üzere.

5. Feyyaz Alaçam

Seviye:
    hepinize cok teşekkür ederim arkadaşlar verdiginiz bilgileriniz için.istiyen herkes istedigi yerden eşlik edebilir.tarih belli olsun forumda yayınlıcam.hepinize kucak dolusu sevgiler,mutlukalın...

6. maskesiz

maskesiz Kıdemli Üye

Seviye:
    mersin den mi çıkıyosun yola,bu yolu göze aldıysan bravo.ben biraz geç kaldım sorunun cvb ını aldın sanırım.sorduğun güzergahtan bende çok geçtim arkadaşlar açıklamış zaten.neyse pedalların durmasın hiç :)

7. gökhan turk

gökhan turk Kıdemli Üye

Seviye:
    dostum yol biraz uzuyor ama paralı yolu kullan cok temiz üçret yok tabi:) bisikletlere cam gibi e 5 gitme derim emniyet şeridinden kapatırsın paralı yolun

8. Feyyaz Alaçam

Seviye:
    karadenizden başlıyacagım,artvin sarp sınır kapısından,mersine...
    verdiginiz bilgiler için cok saolun arkadaslar.inanın destek olmadan cok zor oluyor,ama insanların desteklerini hissettigimde mutluluguma mutluluk katılıyor,kendime güvenim arttırıyor... sevgiyle kalın...

9. Ceyhungecer

Ceyhungecer Yeni Üye

Seviye:
    Yukarıdaki bahsettiğin yolda çok büyük yokuşların olduğu söylenemez 1 gündede geçilebilir fakat ben silivride konaklayıp ertesi gün geri kalan bölümü geçmeni tavsiye ederim...İstanbul Silivri arası 60 km. Silivri Tekirdağ arasıda öyle...

10. delagandara

delagandara Yeni Üye

Seviye:
    google earth a bak ayrıca arkadasın dedıgı gıbı yazın cekılmez oluyo ama bende yazın canakkaleye gıtmeyı dusunuyorum.