Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı İstanbuldan Satılık Mini Mac

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Süleyman Uzunköprü tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Süleyman Uzunköprü

Süleyman Uzunköprü Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar elimde bir Mini Mac var. Mac kullanmayı bilmediğim ve denemeye zaman bulamadığım için elden çıkarmaya karar verdim. İntel işlemcili olan MAC’lara XP kurulabiliyormuş, ancak bunu tam olarak denemeye uğraşmadım. Zaten resimlerde de göreceğiniz üzere bir Masaüstü, bir de Laptop var. Bundan dolayı elimdekilerle yetinmeye karar verdim.

Bu Mac 16x16x5 ebatlarında minik bir kutu, klavye ve mouse benden hediye edilecek, siz monitör bulduğunuz her yerde bu makineyi çalıştırabileceksiniz.

İlana dahil olanlar; Mini Mac, Güç Kablosu, Hediye Klavye, Hediye Mouse, Mac işletim sistemi orjinal CD'si.

Kurulu olan programlar; Mac işletim sistemi, Photoshop, Excel, Word, Freehand ve birçok programlar.

Wireless özelliği olan bu minik dev, kablosuz internete bağlanabiliyor, harika bir şekilde DVD ve VCD izlenebiliyor, VCD yazabiliyor. Diğer özellikleri için resimleri inceleyiniz veya sorunuz varsa cevaplarım.

Mini Mac Özellikleri için:

Üstten görünüş ve DVD'yi görmek için için:

DVD Rom:

Arkadan görünüş:

Hediye Klavye ve Mouse:

Arkadan görünüş ve Boyutları için örnek:

Kutusu ve Diğer belgeleri:

DVD izlerken kalitesini görmek isterseniz:

Genel Görünüş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.