Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbuldan izmire yolculuk yapacaklar(otobüsle)

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında sadık özer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sadık özer

sadık özer Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    arkadaşlar istanbuldan bir bisiklet almak istiyorum fakat kargo işi baya sorun oluşturuyor; bu yüzden eğer varsa 10 gün içerisinde istanbuldan izmire gelecek arkadaş satıcıyla konuştum bisiklteti garaja kadar getirecek ve bisiklet sizinle birlikte izmire gelecek ve ben garajdan alacağım eğer varsa bunu yapabilecek arkadaş lütfen beni çaldırsın ayrıntıları telefonda anlatırım şimdiden çok teşekkürler 0554469 24 58:)

2. sadık özer

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    ilan güncel zor bir iş değil sadece bisiklet gelecek arkadaşla birlikte suya sabuna dokunma olmayacak teşekkürler

3. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Alacağınız bisiklet sıfır mı, ikinci el mi tam belirtmemişsiniz ama benim görüşüm kargo ile gönderilmesi daha kolay ve uygun. Bisiklet sıfırsa zaten satan firma kendi kutusunda gönderecektir, ikinci el ise satan kişi bir bisikletçiden bu koliyi kolaylıkla temin edebilir. Kargo taşımacılığında sorun yaşamayan yok denebilir ama tanınmış bir firma ile gönderilmesi riskleri minumuma indirecektir diye düşücelerimi paylaşmak istedim.

4. sadık özer

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    çok teşekkür ederim fakat bazı firmalar ööyle fiyatlar istiyorlar ki cidden ultrasonic fiyatlar benim aldığım bisiklet 150 tl kargo bedeli 245 tl şükür ki, aradığım kişiyi buldum ilgilenen arkadaşlara tekrardan teşekkürler konu kitlenebilir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.