Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Istanbuldan Gokovaya kim nasil gidiyor?

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Ahmet Mumcu tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Mumcu

Ahmet Mumcu Kıdemli Üye

Seviye:

Arkadaslar Istanbul'dan Gokova'ya gidecek arkadaslar nasil gidiyor? Arabasi ile gidenler veya otobusle gidenler gitmeden once haberlesirse en uygun olanagi seceriz hemde eglenceli bir yolculuk yapariz.
    Aslinda bu pazar Istanbulda beraber bir tur bile yapabiliriz.
    Ben herhalde otobusle gidecegim, aslinda bisikletle daha iyi olurdu ama sure kisaldi:)
    Gorusmek uzere
    Selamlar

2. oktay tiryakioğlu

oktay tiryakioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    ben eskişehirden arabayla gidiyorum abi ....
    yol güzergahım kütahya-afyon-denizli-muğla... yakın çevreden veya güzergah üzerinden bana katılacak olan varsa katılabilir. benim bisiklet arabanın bagajına sığabiliyor. ikinci bir bisikleti alırmı bilmiyorum ama sanırım parçalayınca alabilir. yada araç bagajı bulan olursa belki 3-4 kişi bile gidebiliriz.

candede ve Ahmet Mumcu bunu beğendi.
  3. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Bu şahane organizasyonda en yüksek katılımı İstanbul Ailesinin yapacağı muhakkak.Tüm Aile fertlerimizin bir arada olacağı en kapsamlı bu organizasyonda emeği geçen tüm dostlarımızı şimdiden bir kez daha kutluyorum.
    Çok büyük bir aksilik olmaz ise ben de bu organizasyonda olacağım.Bu vesile ile İstanbul Ailesinin canlarıyla tanışma fırsatı da yakalamış olacağım.
    Hadi İstanbul nerdesiniz.

Yüreğim ve Sevgimle...

Ahmet Mumcu bunu beğendi.
  4. Süleyman Şatır

Süleyman Şatır Bisikletkolik

Seviye:
    İstanbul'dan Muğla'ya 23 Ekim akşamı Kamil Koç'un 22:30 arabasıyla 8 kişi birden geliyoruz... 24 Ekim sabahı kısmet olursa Muğla'da olacağız... Akyaka'ya bisikletlerimizle geze geze gitmeyi düşünüyoruz... Bu arada umarım 8 bisikleti otobüsün bagajına koymayı başarabiliriz...:D:D:D Görüşmek üzere...

5. ramazankurucay

ramazankurucay Forum Bağımlısı

Seviye:
    aynen süleyman abinin dediği gibi...
    süleyman abi benim rahatsızlığım halen devam ediyor...amipli dizanterim beni terketmiyor...bi türlü inanılmaz halsizim anlatamam 4 kilo kaybettim.bildiğiniz ve beni 3 gün içersinde forma sokacak bie besin varmı..rica ederim söyleyin.. çok halsizim.. çok gelmek istiyorum gpa ya.... :(

6. Süleyman Şatır

Seviye:
    Ramazan geçmiş olsun... Gerçekten çok üzüldüm... Nerden buldun bu tuhaf isimli hastalığı... İnşallah çabucak iyileşirsin de Gökova'da birlikte oluruz... Büyük geçmiş olsun...

7. ramazankurucay

Seviye:
    süleyman abi çok teşekkür ederim.bu hastalığın ismi gibi vucutta bıraktığı tahribatta çok vahim..
    vucudumda su denen bi şey kalmadı...şimdi onu yerine koymaya çalışıyorum ama tüm kaslarım inanılmaz ağrıyor.. anlatamıyorum..bacaklarımdaki kalf kaslarım kopuyor yerinden sanki kollarım biseps im ve trisepsim sanki bıçakla kesilmiş ve sonra işe yaramaz bi iç lastikle koluma sabitlenmiş gibi...yazımı yazarken şimdi bile hissedebiliyorum..

ben planımda şöyle bi değişiklik yapıyorum.salı akşamı siz çıkacaksınız yla ben dinlenmek için bi gün dah ayıracağım kendime..çarş günü akşama doğru saat 6 da kalkan otobüse bineceğim ve tur başlarken saat 8 gibi akyaka da olmayı planlıyorum ..böylelikle bi gece daha kendimi toparlamak için vaktim olacak..bu sürede hap kullanacağım enerji ve vitamin..şuan bırakın tura çıkmayı ayağa kalkıp tuzluk alacak halim yok malesef.. ve bugun pazar gecesi... işte bu kadar vahim durum..
    ama herşeye rağmen orada olmak için elimden geleni yapacağım....

8. Süleyman Şatır

Seviye:
    Umarım bu süre içinde iyi olur, gücünü tekrar toparlayabilirsin de görüşürüz... Bu geziye katılmayı ne kadar çok istediğini tahmin edebiliyorum... Ama bu durum da önemli bir sağlık problemi... Tekrar geçmiş olsun...

ramazankurucay bunu beğendi.
  9. Kemal Tecimen

Kemal Tecimen Kıdemli Üye

Seviye:
    ramazancığım geçmiş olsun nerden buldun bu musübet hastalığı ama kendini iyi bir bakıma almalısın bir gün sonra sağlıklı olsun akyakada görüşmek üzere

10. ramazankurucay

Seviye:
    ne yapalım kemal abi kendime bi gün daha izin verdim bakalım kendimi deniyorum birazdan bisiklete bineceğim ..biraz zorlayacağım kendimi .. eğer yetersizse kondisyon buralarda hasta olayım da göreyim ..hiç binmeden oraya gitmek istemiyorum ..
    birazdan çıkacağım..bakalım zorlayacağım kendimi akşamki sağlık durumuna göre ertesi günde çıkacağım..eğer fena olursam sanırım havlu atmak zorundayım ...şimdi bisiklete binmeyeli 1 aydan fazla oldu ...
    deneme yapacağım hem bisikleti hem kendimi :) ..