Dolandırıcı Gökmen Çeper

Scudo

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
bunlar yuzunden namuslu satıcılarında adı kötuye cıkıyo.guven sarsılıyo.allah bunları bıldıgı gıbı yapsın..

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Akif zaten bu işin peşini bırakmıyor... İnşallah parasını alacak. Ama kimse bu arkadaşla alışveriş yapmasın... Daha öncede bu tür vukuatları olmuştur...

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
karakola git şikyetini yazılı olarak yap. soruşturma dosyası açıp telefonlardan adresini tespit ediyolar. evine giderler ondan sonrası . dolandırıcılık vs. paranı öder sanırım

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
Annesıyle tekrar görüşücem ardından polise gıdıcem yazılı olarak versem şıkayetımı daha ıyı çok teşekür ederiim

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@Akif Bozkurt

Karakola değil, savcılığa gitmen gerekiyor. Karakol ilgilenmez bu tür olaylarla.

• Beğen
Tepkiler: T. Yıldırım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Gökhan Toros
sebep? dolandırıcılık müracaatı alır karakol

Tepki
80
Bisiklet
Salcano
ilk etapta savciliga suc duyurusunda bulunursaniz olaylar daha hizli gelisir. Emniyete basvurmaniz surecin uzamasina sebep olur. Savciliga gidin olayi ifade edin (elinizde durumu destekleyen somut delillerle beraber), uzlasma ister misiniz ya da direk dava mi acilsin diye sorar size zaten. uzlasma yoluna giderseniz paranizi geri alirsiniz konu kapanir, diger turlu savci iddianame hazirlayip davalinin evine tebligat gonderir, kisi gelip savcilikta ifade verir dava acilir boyle gider... karar sizin hocam benzer olay benim de basima gelmisti ordan aklimda kalan tecrubelerimi aktarmaya calistim. gecmis olsun..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Adam değiller de ortalıkta insanız diye yaşıyorlar işte. Biraz ağır oldu ama bunlara az bile.

aycan turan

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Salcano
bu tarz olaylardan ve kişilerden dolayı alısverişlerimi elden yapmak herzamn tercihimdir.

• Beğen
Tepkiler: cashsta

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
savcılığında hızlı çalışacağını sanmıyorum. bkz. benim 10 ay önceki savcılığa verdiğim şikayetin geçen gün işleme alınması. yada daha önceden işleme alındı bana yeni haber verildi bilmiyorum. çok dava işi var sıraya koyuyolar

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

cashsta

Üye
Tepki
82
İsim
Mustafa Kemal KILIÇOĞLU
Bisiklet
b'Twin
En son konuştuğum savcının -2000 tane dosyam var bekleyen- demesi kulaklarımda çınladı tekrar. Maalesef durum cidden bu şekilde