istanbuldaki rampalar

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
herkese slm istanbulda nerelerde ter atabileceğimiz rampalar war yazarsanız çok seviirim şimdiden teşekürler

Scudo

batutanker

Aktif Üye
Tepki
39
buyukcekmce sahılde vede halkalı soyakta var halkalı soyakta 2 tane var buyukcekmecede bısıkletle yapılabılıcek bısey yok paten ve kaykay ıcın duzenlenmıs orası

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
bide izmitte var trenle yarım saat flnmış. ulaşımı kolay ve gerçekten büyük
seka park diye
tarifi:
İzmit Garında trenden indikten sonra alt geçitten geçip sahil yoluna çıkın. Ve İstanbul yönüne doğru olan yolu takip edin. Seka Park karşınıza çıkacaktır. Parkın en ileri ucunda tırmanış duvarı var. Onun orda bir yerde. Aslında parkın ana yola bakan kısmındaki göstermelik bisiklet yolunu takip ederseniz o yol sizi BMX mekanına götürür.

SerKaN2081

Aktif Üye
Tepki
34
özqürlük parkı vardı

mecidiyeköy dü sanırsam
paten bisiklet kaykay :)

neveragain

Üye
Tepki
13
ter atmak demiş..rampa demiş..benceee uzuuuuuun yokuşlardan bahsediyo:)

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
yok yok arkadaşlar derdimi doğru anlamış ben anlatamamışım özür dilerim ee başka parklar yokmu bu kadar az mı bana yakın yokmu hiç ya bn bakıkoyde otruyorum anca burda büyüktansaşın rampalarından ve tren istasyonunda oyalanabiliyorum buralar da kalabalık yerler olmuyor dewamını bekliorum bu ara da da ben dj bisikletim olmasına rağmen onu yol bisikleti gibi de kulanıyorum haraket dışında günde 40 km ve hafta sonu da 80 km kadar bisiklet sürüyorum haftada 2 gün yamamen dinleniyorum hiç bisiklete binmiyorum ama ayakalarımdaki ağrılar dinmiyor ne yapacağımı şaşırdım bu konu da da yardım ederseniz sevinirim.

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
kauçuk ayakkabı(bmx ayakkabı geniş olanlar) kullanınırsan biraz rahatlarsın ancak dj bir bisikletin selesi düşük olduğundan performans olmazsın baya uzun yol gidiyormuşsun (dj ye göre) bence kullancaksan o ağrılara katlancaksın ve sana halkalı soyak yakın bakıtköyden trene binersen gayet rahat olursun.

batutanker

Aktif Üye
Tepki
39
bende bakırkoyde oturuyorum her hafta sonu ya halkalıya yada buyukcekmeceye gıdıyoruz bu bakırkoydekı yer nerde ya anlmadım

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
ole belirli yerler değil ya ben kendime buldum 1 2 yer o kadar o parklar daha iyidir benim bulduğum yerden bende sizin anlatığınız yeri bulamam heralde msn im frti_1333@hotmail.com eklerseniz konuşup hep beraber gitsek benim için çok iyi olur ayrıntıları da bana orda anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekürler ama ağrım sadece sağ baldırımda war yola çıktığım zaman seleyi uygun pozüsyona getiriyorum o yönden bişi olmaz ama nerdeyse 4 gün oldu baldırımdaki ağrı gitmiyor yürürken ayağımı kaldırken de yanma oluyor pazar günü hava süperdi ewe tıkılıp gs maçına gitmekle yetindim.