İstanbulda yol bisikletinde ihtisas atölye?

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
İstanbulda ( avrupa yakası mümkünse) yol bisikletlerinde ihtisaslaşmış tamir-bakım atölyesi bilen varmı. Yol jantlarımın (campagnolo omega 19) akorda ihtiyacı var. Son akordan bu yana yaklaşık 4000 km.geçti ve akord lazım. Bu jantlar 12 senelik ve çok iyi durumdalar, yeni yetmelerin eline teslim etmek istemiyorum !
Pedal sportifin Kızıltopraktaki yeri kapanmış, eskiden orda eski milli takım mekaniği bir bey vardı ( adını hatırlamıyorum) fakat dükkan kapanmış.
Sirkecideki dükkanları devam ediyor galiba (sahibi Bülent Birson) hala bakım konusunda iyilermi?

Mustafa İçdağ

Scudo

tekteker

Forum Demirbaşı
Tepki
125
İsim
Volkan
gençlere güvenmek lazım ;)

R4UF

Aktif Üye
Tepki
33
@tekteker

efet sana katılıorum çünkü onlarda bişey bilmeseler işe koyulmazlar ha şu olabilir biraz daha yavaş yaparlar belki:cool:

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Yeni yetmelere güvenmiyorsanız Gürsel Akay var :).

Bülent Birson hala servis hizmeti veriyor bildiğim kadarı ile. İşini de çok özenerek yaptığını bildiğim ustalardandır. Ancak Sirkeci'deki yeri biraz daha motorsiklete döndüğü için, isterseniz önceden bir telefon açıp durumu bildirin. En azından sizi bekletmeyeceği daha müsait bir vakit söyleyebilir.

gökhan turk

Daimi Üye
Tepki
11
bence genç yaşta sanatkar olan aram tabar iyidir beşiktaş magzada kendisi istanbul bisiklet

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
teşekürler,
Bülenti arayacağım

Gürsel Akar' a nasıl ulaşabilirim

İlk mesajımda kullandığım " YENİ YETME" tabiriyle genç arkadaşları haklı olarak alındırdım galiba, özür dilerim.
İstanbulda uradığım birçok dükkandaki arkadaşlar gençti ve işlerine son derece meraklı ve yardımseverdiler, hepsine teşekkür ediyorum.
Kendimde 25 senelik bir bisikletçi(on & off) ve self mekanik olduğumdan fazla titiz davranıyorum. Fakat şuda varki iyi bir yol jantını ayarlamak sanattır ve ciddi beceri, tecrübe ve gerekli aletleri ister ( spoke tansion tools etc.)
Anyway no broken feelings!

Mustafa İçdağ

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
forumda bisikletinizin bir resmi varmı ?

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
Maaalesef resmi yok.
nasıl koyacağımıda bilmiyorum.

Gios compact PRO- yol bisikleti

adenizy

Üye
Tepki
0
Ortaköy: Kaçkar bisiklet (Yusuf)
Beşiktaş: Bike and Outdoor (Aram)

Ben kendi CAAD5'in bakımlarını Aram'a yaptırıyorum, ama yol bisikletçisi arkadaşlarım Yusuf'dan da çok memnun.

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
Bisikletinizi bende merak ettim şayet bilgisayarınızda dig. foto makinası ile çekilmiş resimleri varsa aşağıdaki link size yardımcı olacaktır.

b_burcu

Üye
Tepki
46
beşiktaşta şair nedim caddesinde bir tamirci var.(ben ona gidiyorum)araba tamiri de yapıyor.eskiden bianchi servisiymiş.işini çok iyi yapıyo,biraz pahalı olsa da.şürkü usta iyidir yani.

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
Teşekkürler arkadaşlar.
Gerekli atölyeleri buldum.
Mustafa