Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbul'da velodrom var mı?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında zuri007 tarafından paylaşıldı.

1. zuri007

zuri007 Yeni Üye

Adı:
    Furkan Gün
    Seviye:
    Netten baya bi bakındım ama malesef birbiriyle çelişen şeyler okudum, istanbul sınırları içinde velodrom var mı yok mu öğrenemedim. Bilen birileri varsa yardımcı olabilir mi?
    Velodrom olmasa da F1 pisti benzeri parkurlar var mı bisiklete binmek için?

amaç: yoldaki bozukluklara, arabalara, yayalara, trafik ışıklarına takılmadan, %100 antrenman hissi, sadece bisikleti hissetmek.

2. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    türkiyede konya ve balıkesirde var sadece

3. Aytaç Biber

Aytaç Biber Onursal Üye

Seviye:
    Bizim ülkemiz kadar komik ve saçma bir ülke yok zaten. Olimpiyatları alabilme hayaline İstanbul a olimpiyat tesisleri yapıldı, havuzdu, basket sahasıydı ıvırdı zıvırdı ama Olimpiyatlar içindeki en önemli disiplinlerden biri olan bisiklet için bir Veledrom yapılmadı...Olimpiyat deyince bile bizim taşdevri yöneticilerimizin aklına yine futbol, güreş ve basketboldan başka bişey gelmiyor çünki...

F1 pistine gelince...Dedim ya bizim ülkemiz dünyanın en komik ve saçma ülkesidir diye...İstanbul Park pistini biz yaptın ancak malesef PİST BİZİM DEĞİL...Pisti işletemeyi beceremiyoruz ayağına milyon dolarlar harcanan ve yine milyonlarca dolar geliri olan bu pisti F1 in 1 numaralı adamı Bernie Eclestone a sattılar. Pist şu an ona ait ve kirasını ödemediğimiz sürece bırakın bisiklet sürmeyi bu pistte türk pist , motosiklet yada ralli pilotlarımız dahi antreman yapamıyor kapısından içeri giremiyorlar. Anlayacağın orada değil bisiklet bir türk yarış pilotu olsan bile antreman yapma ihtimalin yok.

M.Rauf ve Mustafa İçdağ bunu beğendi.