Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbulda triahtlon

Konu, 'Triathlon' kısmında Fırat Dizman tarafından paylaşıldı.

1. Fırat Dizman

Fırat Dizman Onursal Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Başta istanbulda oturan arkadaşlara sesleniyorum.Bu işi istanbulda yapan çok.Yapanlardan tanığım ve bu sitede olmayanda çok.Birçok dağ bisikleti olsun duahtlon olsun özel faaliyet var ..niye bir triahtlon düşünülmüyor.bu kalıp dışıda olabilir dağ bisikleti ,arazide koşu vs.ÖRn levo_redkid fuat abiyi söyledi ,böyle kişiler ve basit bir iki sponsor ile mükemmel bir organizasyon olmazmı?
    saygılarımla

Levent Topcu ve Mümtaz Öztürk bunu beğendi.
  2. Levent Topcu

Levent Topcu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Insallah olur da biz de katiliriz..

3. duyguny

duyguny Forum Demirbaşı

Seviye:
    bizim okulda sezon içinde 1 organizasyon yapmayı planlıyoruz...
    bike & outdoor un cross duatlon yarışları düzenleniyor...
    sezonda görüşmek üzere...

4. afg1

afg1 Üye

Seviye:
    fırat abi doğru söylüyorsun mesela büyük çekmece taraflarında da normal bir triathlon düzenlenebilir orası gerçekten bu iş için müsait belediyeyle irtibata geçilirse yapılabilir die düşünüyorum.

5. Fırat Dizman

Fırat Dizman Onursal Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    27 eylülde istanbulda özel bir yarış olabileceği haberi geldi ,ilgilenenlerin dikkatine

6. bikernomad

bikernomad Kıdemli Üye

Seviye:
    Bunu ben de çok düşündüm.Neden İstanbul'da triatlon olmuyor diye?Hem de uluslararası düzeyde olmalı.Faydaları da saymayacak kadar çok.
    -Sponsor bulmak çok daha kolay olur.
    -Katılımcı sayısı binlerle ifade edilebilir.(İstanbul'un koyacağı ödüller kendine yaraşır olacaktır mutlaka)
    -T-shirt,şapka,suluk,anahtarlık vs.hediyelik eşya işi masrafların önemli kısmını karşılar.
    -Anadolu'dan çok daha yüksek organizasyon yeneneğine sahip bir şehir.(Burada yapılacak bir Tri.organizasyonuna düzenleyen veye düzenleyecek diğer iller staja davet edeilebilir.(ÇOK CİDDİYİM)
    -seyircisi bol ve bilinçli olur.Üç beş seyirciye değilde,binlere yarışacak triatletler daha bir gayretle yarışırlar dereceler düzelir.
    Valla kimseyi bulamazsanız Celal Şengör hoca'dan yardım isteyin.Ne alakası var demeyin.Uluslarası saygınlığı çok yüksek biri bence.
    --------------------------------------------------------------------------
    Bunları gerçekleştirecek federasyonu bulamazsınız ülkemizde.Çünkü adamlarda ufuk yok.
    --------------------------------------------------------------------------
    Geçen yıl Varese/İtalya dünya yol bisikleti yarışlarında.Otelinden pastahelerine kadar vitrinler bisiklet objeleri ile doluydu.
    Daha önce de yazdım;10 bin nüfuslu ada ülkesinde yılda biri Uluslararası olmak üzere yılda mini-olimpik-yarı olimpik resmi ve gayri resmi olmak üzere en az 6-7 triatlon düzenleniyor.100.000 USD. katkı sağlıyor ekonomilerine.
    Önümüzdeki hafta İsviçrede dünya yol bisikleti şampiyonası yapılacak.Gidenler görür nasıl olacağını.(Bu arada poster gelirse otomatik olarak Bülent Özer'in olacak.)

çirkin ve Fırat Dizman bunu beğendi.
  7. bikernomad

bikernomad Kıdemli Üye

Seviye:
    Ne güzel.İnşallah gerçekleşir.

8. Fırat Dizman

Fırat Dizman Onursal Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    yarış kesin amatör bir yarış hiç beklentimiz yok sadece grubun bir araya gelip yarışması zaten şu an kayıt 50 yi geçti kuşadası ve alanyaya iyi bir deneme olur gerçi kuşadası veya alanyaya deneme olsa ne olur olmasa.sezon bitti toplam 4 yarışla bitiyor.

9. bikernomad

bikernomad Kıdemli Üye

Seviye:
    Çok daha büyük yarışların ilk adımı olmasını dilerim.

10. bandivan

bandivan Üye

Seviye:
    guzel bir antreman yarısı olur diye umuyorum, keske bu tip organizasyonlardan daha cok yapabilsek ve antreman grupları olusturabilsek.
    Benim en cok sıkıntı çektigim noktalardan biri devamlı tek antreman yapmaya calısmam, motivasyonun dusuk oldugu gunlerde ekip halinde antreman yapmak cok yardımcı olabiliyor...
    fakat hekesin antremanların yanısıra isi veya okulu oldugu icin organize olabilmek imkansız gibi birsey....
    Bu organizasyonu yapıcak olan Caglar Beyi ve Zeynel Beyi burdanda tebrik etmek istiyorum

Fırat Dizman bunu beğendi.
  11. Fırat Dizman

Fırat Dizman Onursal Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    kesinlikle,hiçbir maddi çıkar olmaksızın böyle bir grubu oluşturmaya çalışmak zor iş.Tebrikler,başka yarışlara ön ayak olması dileği ile,ayrıca kışın duahtlon yarışlarıda düşünülüyor,normal ve cross duahtlon ,böylece 12 ay antrenman yapıp 2-3 yarışla sezonu geçirmeyiz

bandivan bunu beğendi.
  12. Batuhan İçen

Batuhan İçen Yeni Üye

Seviye:
    iyimiş arkadaslar.