Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul'da parkur?

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Burak Oztarak tarafından paylaşıldı.

1. Burak Oztarak

Burak Oztarak Üye

Seviye:
    İstanbulda yaşıyorum ve şehir dışına çıkmak için pek vaktim olmuyor. Bir cannondale f5 dağ bisikletim var , şehiriçinde keyif alınabilecek güzel parkurlar var mı , bilgisi olan varsa paylaşabilir mi lütfen? :)

Yunus YILMAZ bunu beğendi.
  2. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    İstanbul'un hangi tarafında oturuyorsunuz ? Ona göre yanıt verebilirim.

3. Burak Oztarak

Burak Oztarak Üye

Seviye:
    Bahçelievler tarafındayım fakat uzak olması pekte önemli değil biraz engebeli beni zorlayacak bi parkur istiyorum sadece:)

4. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    Sizin tarafta şu parkurları öneririm:

Kocasinan-Mahmutbey-İkitelli-Altınşehir-Kayabaşı-Arnavutköy-Kestanelik-Belgradköy-Yalıköy-Binkılıç-Aydınlar-Gümüşpınar-İhsaniye-Kabakça-İnceğiz-Çatalca-Tepecik-Büyükçekmece-Avcılar-Küçükçekmece-Florya-Bakırköy-Bahçelievler

Kocasinan-Mahmutbey-İkitelli-Altınşehir-Kayabaşı-Arnavutköy-Haraççı-Sazlıbosna-Hadımköy-İzzettin-Çatalca-Ahmediye-Tepecik-Büyükçekmece-Avcılar-Küçükçekmece-Sefaköy-Güneşli-Bağcılar-Bahçelievler

Haznedar-Davutpaşa-Esenler-Metris-Sultançiftliği (Şimdiki adı Sultangazi)-Küçükköy-Alibeyköy-Kağıthane-Kemerburgaz-Bahçeköy-Kumköy (Kilyos)-Demirciköy-Rumelifeneri (Garipçe de olabilir)-Sarıyer-Büyükdere (Buradan ya sahilyolundan Tarabya-İstinye-Yeniköy-Rumelihisarı-Bebek-Beşiktaş-Karaköy-Eminönü-Yenikapı-Zeytinburnu-Güngören, yada Hacıosman Bayırı-Maslak-Ayazağa-Kağıthane-Alibeyköy-Eyüp-Edirnekapı-Topkapı-Merter üzerinden dönebilirsin)

Yenibosna-Sefaköy-Küçükçekmece-Avcılar-Yakuplu-Beylikdüzü-Büyükçekmece-Mimarsinan-Kumburgaz-Celaliye-Selimpaşa-Silivri-Akören-Kabakça-İhsaniye-Akalan-Subaşı-Oklalı-Örcünlü-Nakkaş-Yeşilbayır-Ömerli-Deliklikaya-Şamlar-Altınşehir-Halkalı-Bağcılar-Bahçelievler

Çobançeşme-Güneşli-İkitelli-Altınşehir-Kayabaşı-Arnavutköy-Tayakadın-Durusu-Karaburun-Yeniköy-İhsaniye-Işıklar-Göktürk-Kemerburgaz-Pirinççi-Habibler-Mahmutbey-Bağcılar-Bahçelievler

Asya tarafında Üsküdar'dan Anadolukavağı, Poyrazköy, Anadolufeneri ile Riva, Kılıçlı, Karakiraz yolundan Şile, son olarak Kadıköy, Kartal, Pendik üzerinden Aydos, Kurtdoğmuş ve Bıçkıdere taraflarını önerebilirim.

yolcu... ve Burak Oztarak bunu beğendi.
  5. Burak Oztarak

Burak Oztarak Üye

Seviye:
    Gerçekten çok teşşekkürederim :) en kısa zamanda önerdiğiniz bu parkurları deneyeceğim