Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbulda nerde sticker yaptırabılrım

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında IIoytunII tarafından paylaşıldı.

1. IIoytunII

IIoytunII Aktif Üye

Seviye:
    arakadaslar tam oalrak nereye acacagımı bılemediğim için buraya actım eyer yanlıs yere actıysam sımdıden ozur dılerım
    ama istanbulda sticker nerde yaptırabılrım solermısınızz şimdiden yardımlarınızz için teşekkürler...

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Oytun konunu daha uygun bir yere taşıdım.
    Sticker için reklamcılara gidebilirsin. Onlar folyo kesin yaparlar ve çok uzun ömürlü olur. Ancak tabi ki bir kaç renk kullanabilirsin, herşeyin folyo kesimi olmaz vs vs...
    Baskı için ise ozalitçilere uğrayabilirsin. Şeffaf yapışkanlı kağıda baskı alıp kullanabilirsin. Ancak bunlarda da bir süre sonra boyanın çıkması durumu söz konusu olabiliyor. Çözümü ise çok basit. Boş bir şeffaf etiket kağıdını alıp, baskılı olanın üzerine birebir yapıştırıyorsun. Bu sayede baskılı kısım iki etiketin arasında kalıyor. Güle oynaya kullanıyorsun.

tugayabicim bunu beğendi.
  3. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    avrupa yakasında adres verebilecek var mı ?

4. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ozalit baskıyı beşiktaş'ta yapan bir çok yer var ama folyo baskıyı yapıyorlar mı bilmiyorum

5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Ozalit için (reklam saymayın lütfen, adamlar ciddi kaliteli ve uygun fiyatlı) Beşiktaş'ta da yeri bulunan Necdet Ozalit'i tek geçerim. Karaköy istikametinden gelirken, Yıldız Teknik Üni.'ye çıkan yokuşun kavşağını geçtikten hemen sonra, üst geçidin altındaki ışıklardan sola girip kolayca bulabilirsiniz.
    Tabelacı için bir şey diyemeyeceğim.