Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul'da MTB Kulübü

Konu, 'Bisiklet Federasyonu Bisiklet Kulüpleri' kısmında Öykü Topalan tarafından paylaşıldı.

1. Öykü Topalan

Öykü Topalan Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Merhaba Arkadaşlar,
    İstanbul'da yaşıyorum ve yaklaşık 1 sene önce bisiklet ve MTB sporu ile ciddi anlamda ilgilenmeye başladım. Hatta bu sene yapılan iki antreman yarışına da katıldım ve bir iki tecrübe edinmiş oldum. Henüz MTB'm yok ama 1 yıla kadar bir sorun çıkmazsa o da olacak. (Ciddi ilgilenmeye başladım derken evet MTB üstünde antreman falan yapamıyorum ama MTB'nin geleceğimde ciddi bir yeri olsun istiyorum.) Gelelim asıl konuya. İstanbul'da MTB dalında yarışan bisiklet kulübü arama sonuçlarım malesef başarısız oldu. Eğer bildiğiniz aktif bir grup varsa söyleyebilir misiniz? Yoksa bir MTB kulübü açabilme şansım nedir? (Henüz reşit olmadığım için babamdan ve başka abi ablalarımdan destek alarak tabii ki.) Ve açılan kulübün akıbeti ne olabilir? Yani ilgi görür mü? Düşünceleriniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. :D

Can_517 ve stradale bunu beğendi.
  2. ramazanedis

ramazanedis Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Klüp açmak uğraştırır üsküdarda atilla bisiklet var (yol bisikleti ile ilgileniyorlar) sen onlara git durumu anlat belki yardımcı olurlar

Öykü Topalan bunu beğendi.
  3. stradale

stradale Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Facebook'tan sayfa açarak başlayabilirsin orda gelişme gördüğünde internet sitelerine taşıyabilirsin

Öykü Topalan bunu beğendi.