İstanbul'da kullanmalık bisiklet tavsiyesi arıyorum

heavensend

Üye
Tepki
0
İsim
Nazif T.
Merhabalar. Öyle ya da böyle bir şekilde katlanır bisiklet almaya yeltendim, araştırma yaptım ve son kararı vermekte zorlandığım için bu işin tecrübelilerinden bilgi alabilirim diye düşündüm.

Şimdi efendim, 900 lira nakitim var ve bu paraya bisiklet+taşıma çantası+arka bagaj alma niyetindeyim. Bu yüzden biraz daha giriş kabul edilen modelleri araştırdım.

salcano izmir listeye almamdaki en temel sebep ekonomik oluşuydu.
bfold 7 decathlonun garantisi ve sonrasındaki ilgisi gözümde büyük artılardan. Bir de çantayla geliyor olması tabi ki.
kron fd500 - fiyat aralığı nedir hiç bilmiyorum, güncel bir fiyat bilgisi bulamadım ama yine de ekledim. Fiyat aralığıma uygunsa üstteki ikisini eler gözümde.
dahon eco c7 - 1000 tl'ye bisiklet + çanta bulur muyum merak etmekteyim. Bulunabilirse şayet diğerlerini düşünmeden bunu alırım.

Şimdi bu bisikletlerle ilgili sizden değerlendirme beklediğim birkaç nokta var.

1. Güncel fiyatları nedir? Forumda eski başlıklardaki fiyatlar işe yaramıyor
2. Katlandığında derli toplu durma durumu nasıldır? Mıknatıs sistemleri var mı yoksa bağlamak mı gerek
3. Salcano izmir'in malzeme-menteşe kalitesi hakkında bilgi bulamadım. Nasıldır? Diğerlerinin iyi olduğu zaten her yerde söyleniyor.
4. ikinci el alma işine sıcak bakmalı mıyım?

İlgilenenlere şimdiden çok teşekkür ederim.

Scudo

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Paran azsa arka bagaj ve taşıma çantası neden alıyorsun gereksiz malzemeler, önce kendine hele bir bisiklet al, zaten bisikletle her yere gidersin.

heavensend

Üye
Tepki
0
İsim
Nazif T.
arka bagaj önemli değil o kadar ama taşıma çantası benim için önemli. Sorularım hakkında bilginiz var mı, cevap verebilir misiniz?

ekren gökhan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.500
Bisiklet
Fuji
Geçen hafta cuma günü İstanbul'daydım.Kaçkar bisiklete uğradım tern link d8 katlanır bisiklet için.
Giant expressway mollerini taşıma çantasıyla beraber satıyorlar.
Vaktiniz olursa bi uğrayıp görüşün nakitte ufakta olsa indirim yaptılar.

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
Şöyle bir ilan gördüm, bakın isterseniz

(link)

wenom

Forum Bağımlısı