İstanbul'da katlanır bisiklet kullananlar toplanalım.

caglarhuseyin

Daimi Üye
Tepki
220
İsim
Hüseyin Ç.
Bisiklet
Tern
Arkadaşlar merhaba ,

Ben Hüseyin Tern marka katlanır bisikletim var.İstanbul Avrupa Yakasındaydım Forumda böyle toplu bir başlık göremedim.Tüm Katlanır Bisiklet Sahipleri için böyle bir başlık açma ihtiyacı duydum.Tanışalım beraber çay içelim sürelim bilgi alışverişinde bulunalım.Yol bisikletleri ayrı mtb ler ayrı turcular ayrı kullanıyor genelde tabii hepsinin özellikleri farklı sadece toplu sürüşler de beraber olarak görüyorum veya gruplar da biz de katlanır bisikletlerimize uygun rotalar da beraber sürelim ne dersiniz hava da yavaş yavaş düzeliyor.

Teşekkürler.

Güncel ;)

Güncel ;)

Scudo

Mesut DOĞRU

Forum Demirbaşı
Tepki
986
İsim
Mesut DOĞRU
Bisiklet
Bianchi
Sn @fatihy bey kelebek gidon gerçekten çok hoş ve işlevsel görünüyor.Güzel günlerde kullanın. Gidon'u nereden temin ettiğinizi paylaşırsanız sevinirim. Esen kalın.

fatihy

Daimi Üye
Tepki
277
İsim
Fatih Yağız
Bisiklet
Carraro
@Mesut DOĞRU şişmanbisiklet'den almıştım / Carraro Flexi 121

Ekstra olarak yaptıklarım;

XLC Kelebek Gidon
Shimano EF-41 Fren/Vites Kolu
Shimano Alivio Arka Göbek
Shimano Acera Ön Göbek
Schwalbe Citizen Dış Lastik
Shimano Alivio Arka Fren Ayağı
Shimano Acera Ön Fren Ayağı
O-Stand Arka Bagaj
Topeak Suluk Kafesi
Topeak Suluk Kafesi Tutucu
Zefal Spy Ayna

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
@fatihy kamp malzemesi konusunda sıkıntım yok. yazın bende yapıyorum çadırımdan tut ocağıma kadar herseyim var ;) takip etmem gereken konu veya linki verirseniz çok sevinirim. Tesekkürler.

Mesut DOĞRU

Forum Demirbaşı
Tepki
986
İsim
Mesut DOĞRU
Bisiklet
Bianchi
@fatihy

Sn fatihy ben de Gaziosmanpaşa'da ikamet ediyorum. Çalışmış olduğum firma ile Mahkemelik olduğum için şuan çalışmıyorum. Yani zaman sorunum yok. Kamplı tur değilde, İstanbul için günlük gezileriniz olursa, iştirak etmek isterim. Bu konuda,tarih,gün,saat,rota gibi detayları paylaşırsanız grubunuza katılmaktan mutluluk duyarım.
Esen kalın.