Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul'da Gezdirilecek Yerler

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Ogulcandaan tarafından paylaşıldı.

1. Ogulcandaan

Ogulcandaan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadaşlar 17 nisanda okulumuza bir kaç yabancı öğrenci gelecek ve birisi 5 gün bende misafir kalacak. Bu 5 gün içerisinde okuldan izinliyiz. Arkadaşa İstanbul u unutamayacağı şekilde gezdirmek istiyorum. İstanbulda gezilmesi gereken her yeri gezmişimdir fakat şimdi nasıl bi program hazırlayacağım bilmiyorum. Sizden yardım istiyorum bu konuda :D Toplu taşıma ile ulaşımın kolay olduğu yerler olursa iyi olur. 5 gün boyunca 11 de falan çıkarız sabah, akşama doğru döneriz. 1 günde yakın olan iki semti bitirebiliriz yani. :D şimdiden teşekür ederim herkese iyi forumlar

2. Cengiz Parlakgül

Cengiz Parlakgül Bisikletkolik

Adı:
    cengiz parlakgül
    Seviye:
    ben derimki beyazıttan bir başla sahaflar kapalı çarşı mısır çarşısı falan derken eminönü sirkeci görsün arkadaş dön ordan gülhanede bir çay için, sultanahmeti gezin klasik, bir gün boğaz turu yapın, bir bostancı sahil görsün bisiklet kiralanabilir, adaları tek geçerim ama yağmur geliyor, mutlaka saat 7 de bir kereliğine metrobüse binin türkiye gerçeği ile tanıştırmak adına. bir gününüz benden olsun

Oğuz Taş, Osman D. ve Ogulcandaan bunu beğendi.
  3. Ogulcandaan

Ogulcandaan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bu arada söylemeyi unutmuşum Halkalı atakent de oturuyorum. Bu toplu taşıma işi falan çok yoracak ama bakalım. :D Çok teşekkür ederim

4. Ekrem Mutlu

Ekrem Mutlu Üye

Seviye:
    Bence:

küçükçekmeceden - eminönüne ( tren çalışmıyor) küçükçekmece tren istasyonu önünden otobus hareket ediyor sahil yolundan eminönüye gidebilirsin ( sahil yolunda trafik olabilir ibb den önce kontrol et derim)

Eminönünde tur attıktan sonra galata köprüsünden yürü yukarı doğru çık galata kulesine gidin.

Galata kulesinden çıkıp taksimden yukarıya doğru turlayabilirsiniz taksimi görmek için.

Taksimin en yukarsından ortaköy otobusune binin ortaköyde kumpir yiyin.

Ortaköyden DT1 (mecidiyeköyden geçen) otobusune binin mecidiyeköyde inin. Mecidiyeköydede tur atın.

sonrasındada metrobus ile sefaköyden halkalı otobuse ile geri dönün.

Ogulcandaan bunu beğendi.
  5. ihsan onur şener

ihsan onur şener Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Sirkeci-Eminönü-beşiktaş-dolmabahçe-emirgan-yedikule-fatih :)

Ogulcandaan bunu beğendi.