Istanbulda downhill yapilabilecek yerler

Muhammet Ali Bulut

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
MUHAMMET ALİ BULUT
Bisiklet
Sedona
Istanbulda bildiğiniz downhill yaptğiniz yerlerin harita üzerindeki yerlerini belirtirmisiniz...

Scudo

Can_517

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Diğer
Yakınlarda bu iş için biçilmiş kaftan uludağ gibi gözüküyor. facebook tan takip ediyorum. Gelelim istanbul'a. haritada göstermek yerine işin kolayına kaçıp tarif verelim. şile istanbul istikameti sofular sapağını geçtikten sonra sotede gülünç iett durağı göreceksin. oradan orman bolünmüş yoluna gir yaklaşık 1 km sonra mükemmel deniz manzaralı. adrenalin dolu çok sert inişleri keşif edeceksin. Tehlikelerine gelince. Benimki gibi önden çekiş araba ile gidersen orman yolunda çok ilerleme yağmur net balçık etmiş ben batırdım yağmursuz havada yolu okuya okuya dikkatli git hatta orman yoluna girip 100 m sonra bisikleti indirip devam et. inişlerde ise yolda yağmur oluklar halinde toprağı oymuş o noktalarda net bisikletten düşeceksin. alabileceğin yüksek güvenlik önleminin yanı sıra mutlaka bir arkadaşını götür. çünkü çoğunlukla telefon çekmiyor.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
aynı bu başlıkta bende bi (link) açmıştım

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Barbaros Bulvarı'ndan koyver kendini, daha iyi downhill bulamazsın. :)

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
Malatya'da kapalı çarşı var üstü meşhurdur downhilcisinden apaçisine stoppie ile 30 metre gideni altı kapalı çarşı üstü botanik bahçesi gibi heykel ve çiçekler var lastiği güzel tutan özel bir betonu var Malatya'da downhill yapmak isteyenlere duyurulur :D

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Buğrahan Özbilenler

@chn krmz

Aman Chn abım gormesın bu videoyu :D

Can_517

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Diğer
Nasıl daha önce aklıma gelmedi kendime şaşırdım. Sert eğimi, çukur, mazgal, sürücü ve insanları ile risk, tehlike, adrenalin için biçilmiş kaftan. kirazlıtepe yokuşu ; - )))