Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbulda campagnolo donanım satan mağazalar ve güvenilir carraro yetkili servisleri

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Uğur Ece tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    yaklaşık 1 hafta önce falan bisikletimin arka aktarıcısını kırdım (campagnolo marka) ve bununla ilgili ne yapıcağımı kestirmeye çalışıyorum. (bikaç gün önce de şu başlığı açmıştım, isteyen okusun uzun uzun anlattım : http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=117722)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[​IMG]

özet geçmek gerekirse, arka aktarıcım kırık (kadro kulağı değil, direk aktarıcı gövdeden kırıldı resimde görüldüğü gibi) ve ben kocaeli'ndeyim burda bırak yetkili servis olup da gerçekten bu işten anlayanı, campagnolo'yu bilen yok !
    şimdi iki sorum var:

1) yeni parça almadan önce şansımı bir de istanbul'da denemek istiyorum. ordaki yetkili servislere gösterip belki de garanti kapsamında çıkıcak bu kırılma ve boşu boşuna en az 100 liram gitmicek. istanbul'daki güvenilir, bildiğiniz carraro servislerini sayar mısınız? nerelerde var?

2) götürdüm ve garanti kapsamında değil kullanıcı hatası bu dendi mesela, yeni parça almam gerekicek benim. internette var ama istanbul'a gitmişken mağazadan almak daha mantıklı. günlerce kargo bekleyeceğim falan gerek yok.. campagnolo donanım satan mağaza var mı istanbul'da? 2-3 tane de olsa vardır heralde koskoca istanbul'da. (arka aktarıcı : campagnolo xenon 11-25 kısa bacak)

yardımlarınızı bekliyorum..