istanbulda çadır alınabilecek yer

Konu, 'Outdoor' kısmında angelalibs tarafından paylaşıldı.

1. angelalibs

angelalibs Yeni Üye

Seviye:
    başlıktada belirttiğim gibi istanbulda çok pahalı olmayacak 40-60 tl arası çadır alınabilecek adres lazım bilenler söylerlerse sevinirim(çadırı tur için alacağım):cool:

2. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
  3. Baran Saldanlı

Baran Saldanlı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kardesime izcilik icin karakoy den almistik. O civarda bu tip seyler bulunuyor

4. angelalibs

angelalibs Yeni Üye

Seviye:
    baran kardeşim teşekkürler bakacağım onur kardeş internet ü<erinden almayı düşünmüyorum görerek alma taraftarıyım başka arkadaşlarda önerilerde bulunursa sevinirim

5. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    And outdoor var Avcılarda.Metrobüs durağına çok yakın.Toptancı ve çeşitli markaların distribütörü oldukları için orda çok çeşit var ve çok ucuz.

6. angelalibs

angelalibs Yeni Üye

Seviye:
    özgür kardeş çok teşekkürler bir de şey soracağım ben genelde yazın tur yapacağım bisikletle arasırada ilkbahar sonbahar çadır ve uyku tulumunu ucuz bir şey alsam işimi görürmü yada çadırıucuz uyku tulumunu pahalımı alayım ve kış şartlarına uygun uyku tulumu almayı düşünüorum öle birşey yapsam yazın beni terletirmi o uyku tulumu(ayrıca turlar ısparta ve çevreside yapılacak bahar ayları seri oluyor malum ):cool:

7. Mahsus Mahal

Mahsus Mahal Kıdemli Üye

Adı:
    Aydın Bez
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ben Decathlon İstanbul mağazasından 2 kişilik 3 mevsim çadırı 80 liraya aldım eylül 2012'de. Çadır gayet kullanışlı ve ferah, koku yapmıyor, yağmur da geçirmiyor. Kurulumu olabildiğince basit ve tek kişi dahi kurabilecek şekilde tasarlanmış. Taşıması da kolay, ağırlığı 3.2 kg.

Keşan Saros Dağ Bisikleti Festivalinde kamp attığımız yer denize sıfırdı, gayet iyi barındık içinde. Kötü bir tarafı yok.

İstaaanbul Karaköy de bulunan mağazalarda Husky'nin 2 kişilik çadırları 220 liradan başlıyor, 360 liraya dek çıkıyordu. Ne olduğu belirsiz çadırlar ise kafadan 150 liraya satılıyor. Üstelik kurup bakamıyorsunuz.

Siz en iyisi gidin Decathlon İstanbul mağazasından deneyerek bakıp satın alın.

8. angelalibs

angelalibs Yeni Üye

Seviye:
    aydın bey şöylede bir şansım var şu husky dediğiniz çadırlar baya iyiyse 1 kere alayım diyorum yurtdışında fiyatlar yarı fiyata getirtebilirim sizce aradaki fiyat farkına değer mi yoksa ucuz bir şey alıp keyfime mi bakayım ve bu husky çadırların ağırlığı nasıl ucuz çadırlara göre çok hafif mi