İstanbul'da bisikletleri nasıl güvenli tutuyorsunuz?

Scudo
Tepki
10
@berat cansız

Berat hocam merhaba o bisiklet benim işte:D :D :D

Seleyi çıkarıyorum üzerinde bırakmıyorum yoksagötürürler büyük ihtimalle...

Ön ve arka tekeri de yine güvende tutmak içni oradaki demirlere kilitliyorum allaha şükür şimdilik bir şey gelmedi başına... Şu an 8 kez gidip geldim Fatih Cevahir arası çok zevkli gerçektende bisiklet sürmek. İşe giderken yorulsamda sonrasında böyle bir hafiflik oluyor üzerimdeki ölü toprağı atılmış oluyor.

Fakat geçen gün Cevahir'in önünde Gökhan Özen konseri vardı. Böyle ifade etmek istemiyorum ama karaktersiz insan çok gerçektende mekanizmamı eğmişler allahtan akortlara falan zarar gelmemiş, o gece 1. vitese alamadım bisikletimi çünkü akortlara değişiyordu çok sinirlendim.:boese157: Eve gelince pense ile sıktım düzeldi fakat mekanizma boğazı da eğildiği için 5-6 viteslerde tutarsız davranıyor bisiklet aşşağı ve yukarı kendisi atmayı deniyor bu da hızlanırken özellikle çok denge bozuyor...

Böyle başkasının malına bilerek zarar verenlere çok sinirleniyorum bir süre sonra bizim başımıza böyle şeyler gelince bizde sonrasında duyarsızlaşıyoruz ve tepki vermemeye başlıyoruz kendimize ait olmayan şeylerde ve sonrasında insan ilişkileri zayıflıyor...