Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul'da Bisikletci

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında çarga tarafından paylaşıldı.

1. çarga

çarga Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar eğitim amaçlı izmirden istanbula tasındım. Birkac gun oldu. Gelirken tabiki bisikletimide getirdim. üsküdarda yasıyorum suan. Sizlere sorum şu, üsküdarda yada yakın yerlerde guvenilebilicek işini kaliteli yapan önerebiliceginiz bir bisikletci var mı ?

2. Birtan Kolburan

Birtan Kolburan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hocam sana caddebostan civarında her bisikletçiyi gezdiğim için birçok öneride bulunabilirim.Ancak burdaki bisikletiçiler normalden biraz pahalıdır malum bağdat caddesi civarı dükkan kirası filan anca sana Göztepe de ki kaçkar bisikleti öneririm aralarında en iyisi bisiketimi bırakıp gidiyorum her ne istersem mükemmel bir şekilde yapıyorlar.Delta bisiklet var bide fenerbahçe stadının orda kaçkere gittiysem çok ilgilendiler benle ama bir türlü müşteri olmak nasip olmadı :) velespit var karşılarında oda fena değil ama başında savmaya yönelik hizmet veriyor sanki.Ben sana Göztepe kaçkar bisikleti öneririm

3. Can_517

Can_517 Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Güzel kaliteli atilla bisiklet var. üsküdar merkez'de de ercan bisiklet var. biraz yüksek fiyatlı olmasına rağmen atilla bisiklet bu işin otoritelerinden dir.

4. çarga

çarga Yeni Üye

Seviye:
    Tesekkur ederim arkadaslar. Her birini gezip gorup karar vericem

5. Bener E.

Bener E. Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    üsküdar'da oturduğunuz için en yakın sanırım atilla bisiklet'in nuh kuyusu caddesindeki mağazası olur. her iki şubelerinde de ufak işlerimi yaptırdım. oldukça ilgililer.

6. Birtan Kolburan

Birtan Kolburan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    yav bu arada atilla bisiklete gitmek nasip olmadı hiç ama internetten videolarını görüyorum hep birde onları deneyeceğim

7. O.IŞIK

O.IŞIK Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Atilla bisiklet Capitol'ün hemen alt caddesinde. İlahiyat fakültesine dönmeden kadıköy istikametinde devam edin yolun solunda kalıyor. Sarışın bi elemanları var biraz tombul :) ama bisiklet konusunda bilgili biri. Tadını çıkartın hem Üsküdar hem bisikletin :)