İstanbul'da bacağı mazgala sıkışan genç kadın acı içinde yardım bekledi

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
KADIKÖY D-100 Karayolu’nda minibüse binmek isteyen Ayşe Merve Sungur’un (24) bacağı, bir parmaklığı kırık olan mazgala sıkıştı. Yarım saat boyunca yardım bekleyen Sungur’u itfaiye ekipleri kurtardı.

detaylı haber : (link)

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
fena olmuş .
bastığımız yerlere bile dikkat etmek lazımmış demekki

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
Şu olay başka bir avrupa ülkesinde olsa dünya tazminat kazanılırdı ama burda birde fırça yemiştir hanfendi..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://img.hurriyet.com.tr/_np/8312/25528312.jpg

bu olay aklıma başka bi olayı getirtti,hukuk norveçte takır takır işler bergen belediyesine bir norveçli bayan dava açtı ve kazandı,nedeni bir tane kaldırım taşı eksik idi ,dengesi bozulan kadın düşerek kolunu kırdı yüklüce para ödedi belediye,
d-100 karayollarına ait ise yukarıdaki bayan aynen davayı açabilir ,o delikler insan ayağının gireceği kadar geniş olamaz ,daha bi sürü çarpıklıklar varda sayfalar dolar.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ya kadının sıkıştığı mazgalın altında kırmızı piranahanalar, bataklık süklüm börtü böcekleri, insanı gıdıklayarak öldüren pul yalar dilli gıdı gıdıcımsı hayvanı, nil timsahı,anakonda filminin kaçkın kondası vede itbalıkları yaşıyor olsaydı ne olacaktı. Bir şükretmeyi bilmiyosunuz. Hep şikayet hep şikayet

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Suyun markasini coze ilen var mi?

Ayrica avrupada olsa dunya tazminat alirdi tabii ki, ama bazi insanlar saniyorki boyle bir durumda avrupadaki belediye al canim sana 5 milyon yüro buda senin tazminatin diyor.

Alakasi yok magdur olan insan soluksuz mahkemelerde konusyor o tazminati alabilmek icin. Turkiyede de alir tazminat iyi bir avukat lazim o kadar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yalnız olayın en trajikomik yanı, başkaları düşmesin diye mazgalı değiştirmeyip üstüne taş koymuşlar. Gidip baksak mazgal aynı şekilde duruyordur!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
durmak yok yola devam.

benim gibi yaşanacak başka ülke arıyorsunuz şu sıralar favorim urugay :in: araştırın bi

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
@kivilcimb
cok arastirdim her sey musait Uruguayda yasayanilmem icin ama ispanyolca bilmiyorum.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
o bacak nasıl sıkışıyor ben onu anlamadım.. ufak ufak manevralarla yukarı doğru çekse çıkabilirmiş gibi geldi bana

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
kız vitaminsiz bence.

UtkuSener

Forum Demirbaşı
Tepki
678
Bisiklet
Trek
@türkay yılmaz

Deri, kas ve çeşitli dokular ezilip sıkışabiliyor. Boşluğa atılan adım sonrası ağırlığın etkisiyle bacak genişliğinin daha fazla olduğu noktaya kadar ezilir, ezilme sonrasında hasar alan bölge kendini korumak için şişer. Örnek olarak kaval kemiğimizi hafifce çarpsak bile o bölge anında şişer. Hem mevcut genişlikten daha sıkı bir yerde olması hemde dokuların şişmesi o bacağı oraya sıkıştırıyor :D

Kendi başına çıkmaz mı? çıkartırsın ama hatrı sayılır acı çekmen lazım.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
haberi ben de okudum. yağmur yağınca yollar göl oluyorsa eğer o mazgallara aslında gerek yok. en azından böyle durumların önüne geçmiş olurlar kaldırarak. hem su tahliye etmiyor hem de cana kastediyor. kaldırın gitsin derim ben ama mazgal üreticileri derneği beni hedefe koyar mı? koyar. korktum bi an.

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
er kan11/08/2014 - 15:35
Isvicredede olan olaylar bunlar! Kalite ile bi alakasi yok. kusura bakmayin, neden ariyorsunuzda bos laflar bunlar!

Demiş birisi ne de güzel demiş..
Yurtdışından gelen gurbetçilerimiz en ufak bir karşılaştırma yaptığında çok kızıyoruz yabancı olmuşun unutmuşum burayı diyoruz ama aynı şeyi biz yapıyoruz..