İstanbul'a gelsek daha farklı ürünler bulabilirmiyiz?

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Arkadaşlar ve Delta Bisiklet , bütün firmaların web sitelerini karış karış geziyorum . Sanki İstanbul'a gitsem daha farklı ürünler bulacakmışım gibi bir his var.

Sizler ne dersiniz ? İstanbul'a gitmeye değer mi?

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Evet daha fazlasını bulursunuz çünkü her ürün siteye girmiyor.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@Cem Unden

:) siz sorun o zaman. Buna emin olduktan sonra bana bildirirsiniz geldiğinizde ben de burada olurum ve size bir çay ikram ederim.

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
@ulas

Yanlış anlamayın . İstanbul'a gelirsem yalnız bisiklet ve parçalar için gelirim . O nedenle iyi araştırma yapmam lazım . Herkesin vakti kıymetli biliyorsunuz

Saygılar

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@Cem Unden

Ok. Yapabileceğim bir şey olursa memnuniyetle yardımcı olurum.

• Beğen

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
@Cem Unden

Istanbul'a sadece bisiklet parcalari icin gelmeyi dusunuyorsaniz, dusunmeyin gelin...

• Beğen

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
bora beyle kesinlikle aynı fikirdeyim.bisiklet için harcayabileceğiniz paranın tamamını o gün içerisinde bitirebilirsiniz.harcamak istemediğiniz parayı yanınıza almayın.çünkü ben kendimden biliyorum bütün dükkanı satın alasım gelmişti.

• Beğen
Tepkiler: Ercan Saygılı

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
Düşüncem; bilindik büyük illere nazaran İstanbul, bisiklet ve motosiklet piyasasının neredeyse kalbi konumunda. bir çok parça ve ekipman fazlasıyla / akternatifli şekilde bulunabiliyor. aranan markalarının birçoğunun ithalatcısı, büyük şubeleri ve temsilcileri İstanbul'dalar. üstelik birkaç semtte bir araya gelmiş durumdalar. ( müşteri için büyük bir avantaj )

Bursa'dan istanbul'a her gidişim bana büyük heyecanlar yaşatır. internette gördüğüm birçok parçayı, bisikleti, motosikleti orada görüp yakından inceleme fırsatı bulurum. ihtiyacim olsun olmasın ürün çeşitlerini görmek ufkumu açar. bunlar da üretiliyor mu yahu neler yapmış adamlar derim :)

Cem hocam, tüm bunların özeti olarak cevabım; bisiklet konusunda İstanbul, gitmeye gerçekten değecek bir şehir.