Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbul üsküdar şile yolu

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında mehmet ulaş tarafından paylaşıldı.

1. mehmet ulaş

mehmet ulaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    arkadaşlar yeni taşındım balıkesirden hiç yer bilmiyorum nerde sürülür nerelere gidilir grup varmıdır bu konu hakkında o civarda oturanlar yardımcı olurmu ?

2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Genelde pro adamlar sürüyor oralarda.

3. mehmet ulaş

mehmet ulaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    bandrıma balıkesirin ilçesi ayrıca üsküdar şile yolu yazdım olduğu yer o taraflar istanbulu bilmiyorum yanlışmı yazmışım

4. Can_517

Can_517 Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Alışana güzel alışmayana çok sorunlu şehirdir İstanbul. Hoş geldin Mehmet. Bende Üsküdar da oturuyorum capitol avm nin arka taraflarında. Kendi parkurlarım şu şekilde. Altunizade den beylerbeyi kırılımından beykoz sahil hattı, Kısa tur için hemen yakınımızda validebağ korusu var küçük ama keyiflidir. Geçe korkuyucu olsada net 24 saat güvenli köpekleri zararsız. veya koşuyolu nu bitirip fenerbaçe stadı üzerinden pendik civarları. Şile yoluna gelince o yol bana üsküdar dan gitmek için çok tehlikeli geliyor. O parkur için ömerliye kadar arabamla gidip ömerliden sonra bisikletle devam ediyorum.

5. Murat B.

Murat B. Forum Trolü

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bu aralar kimse sürmüyor aslında oralarda. Çok fazla hafriyat kamyonu var, üstüne bir de yol inşaatı var (yolun bir bölümü tek şeride düşüyor). Boğaz trafiğine rağmen Riva tarafı çok daha cazip.

Berke bunu beğendi.
  6. Can_517

Can_517 Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Konuyu yaptıracak yapılacak iş değil ancak anlatmadan duramayacağım. en son riva deresine balık tutmaya gittiğimizde beceremedik su net çok kötü. balçık. Mangal yaptığımız işletmeciye sorduk. şu cevabı verdi. Riva merkeze marina yapılacak. 2. genişlikten sonraki yere de çok büyük çok lüx villa site inşattı başlamak üzere. Şuan marina site arası yatların geçebilmesi için uygun derinlik ve genişlik çalışmaları var dedi. Anlattığı doğrumu kafasından hayalmi yazdı net bilmiyoruz. bize vay bee dedirtti. Çok eleştirdik ama süper param olsa bende aynı haltı yerdim.