Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Istanbul toplu taşıma ve 2. el mtb

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında K. Aydın tarafından paylaşıldı.

1. K. Aydın

K. Aydın Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar, bir iş için pazartesi istanbula geleceğim arkadaşın kamyonet ile. Dönüşte kasa boş olacak. Uzun zamandır mtb arıyorum malum küçük şehirde alternatif az olduğundan uygun bulmak zor oluyor. Yakın şehirlere izmir veya bursaya gitsem de taşıma bir dert. Ben de bu fırsatı kaçırmayayım ve istanbula gelmişken ikinci bisikletimi alayım diyorum. Diğer bisikletim fx 7.4...

İlk sorum: araç avrupada olacak ama ben anadolu da kalacağım bisikleti de nerden alacağım bilmiyorum bisikleti istanbulda toplu taşıma alıyor mu? Metro, vapur vs...
    İkinci sorum daha doğrusu isteğim tercihen 1500 tl altında 17-18 kadro boyunda gidondan kilitli maşalı, hidrolik Disk frenli, 13.5 kg ın altında en az 27 vites benim gibi 115 kiloluk bir şişkoyu taşıyabilecek bir bisiklet önerebilecek varsa sahibindendeki ilanlardan acayip memnun olurum.

Şu an kafamda olan ilan numaraları
    206847847
    205508501
    206465167
    Teşekkürler

2. olympos

olympos xrs040

Adı:
    Enes
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    marmaray bisiklet için ek bilet istiyor. vapurda ise ücretsiz. 206465167 nolu ilan diğerlerine göre daha iyi gibi geldi bana

3. mehmet ulaş

mehmet ulaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Otobüslerde "arka kapı" diye bağırın yeter marmarayda ek bir bilet daha gemide serbest biniyorsunuz zaten bisikleti atilla bisiklet velespit doğa bisiklet delta bisiklet ve kızıltoprakta yeni açılmış bisikletçiler var oralardan bakabilirsiniz veya karşıya marmara foruma gidip decathlondan alırsınız.

4. firatatalay34

firatatalay34 Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Önerebileceğim bir bisiklet yok ama sirkecide doğu bank'ın orada da bisikletçiler var yanyana bir kaç mağaza , sedona ve kron marka ağırlıklı aynı zamanda her türlü parçalar da satılıyor , aksesuar vs.
    Sirkeci tramvay durağının orda birine doğu bank'ı sorarsanız hemen gösterirler zaten çok basit bir yerde

5. K. Aydın

K. Aydın Aktif Üye

Seviye:
    Cevap yazdım ama gitmemiş sanırım :(
    Sirkeci düşünmüyorum. Kadıköy bostancı arasındaki fenerbahçe stadının o bölgelerdeki bisikletçilere bakarım artık ( kızıltoprak orası herhalde dimi) bulamazsam da ikinci el ilanlardan birine yapışcam :) sonra vapurla geçerim karşıya en temizi. Bu sırada istanbul trafiğinde ezilmezsem tabi :)

6. ademprlk

ademprlk Yeni Üye

Adı:
    adem
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    kardeşim internet üzerinden al kapına kadar ücretsiz ugraşma

internette kampanyalar oluyor araştır alacagın bisikleti intenette 150 tl daha ucu
    z

7. Ogulcandaan

Ogulcandaan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Delta bisiklete bakabilirsiniz. Bisikleti taşıma konusuna gelince eğer otobüs çok dolu değilse sakin bi şekilde arka kapıyı açmasını isteyin açacaktır :D huyuna gidin şoförün

8. K. Aydın

K. Aydın Aktif Üye

Seviye:
    Prensip olarak istanbul da otobüse bilmiyorum. 7 yıl önce binmiştim en son o yaşam mücadelesine tanık olmuş ve yarı yolda kendimi atıp 2 saat yürümüştüm :) internetten de bakıyorum ama karar veremiyorum ki ne alacağıma görmem ve bi satıcının beni kandırması lazım